Jsi drsnačka/ák kterej dělá do hudby.
Díky menší pomoci jiných dokážeš cokoli. Vždy zachováš chladnou hlavu a nikdy nepropadáš panice.
Ve třídě/vysoká tě občas někdo pozdraví,ale to je všechno....asík nějak tk to je Kámo...Také jsi sama/sám sebou a nejsi zrovna krásnáá/krásnej :-(
Jsi jeden nejvíc energických lidí pořád něco musíš dělat A baví tě to jseš rád/a venku nejvíc máš rád/a tělocvik kde můžeš běhat🏃🏻♂️
Trošku se zasmeju ale jinak ji pomůžu 💋👑
Jseš rozmazlenej /á schop se chlape / ženská !!! :D
Shrek je docela mírumilovný zlobr, který si žije ve své smradlavé bažině sám a má spokojený život, ve kterém mu nic nechybí. Ten se mu však rázem změní, když do jeho života vstoupí užvaněný Oslík, který je pevně rozhodnut, že ho už nikdy neopustí
Tyrane! Svým kytičkám nedáváš dostatek vody a vitamínů a sluníčka! Pozor, aby se nespikly!