Skuste byť dobrý na ľudí aj ked je to ťažké! . :D
Kvíz
Velmi peknéé oci:)))mas ich ako slnko:) ked ta ludia vidia takmaju s teba velmííí dobri pocit:) moooozes byt velmi rad/a
Stači ti len jweden pohlad a vidiš že sa len predstiera
Hastala Vista Baby :)
Ja som to vedel!
Hlasování
Zakladka
Čiernovlasý chlapci sú dosť nerozhodný a preto sa treba rozhodnúť rýchlo..Vyberajú si normálne dievčatá ktoré sa s ním vedia zasmiať a porozprávať :) Robia rýchle rozhodnutia takže si ich treba strážiť a silne držať=)