Nejlepší dívčí k-pop skupina na světě!!!
Ten kluk tě miluje myslí na tebe od rána do večera.Mělo by to mezi vámi pěkně klapat i když budete rozdílní v nějakých věcech a budete mít každý svůj názor.PS:ať se vám daří a neboj se ho oslovit
Všude kde jdeš, kluci se za tebou otáčí, sluší ti každé oblečení :-)
Emma je kreativní, přátelská a jako většina umělců, citlivá. Stejně jako ty.
Harry, Nial, Louis, Zayn a Liam. Jeden hezčí než druhý ;)
Opravdu je to tak!!! xD
Jsi mimozemšťan z jiné planety šmoulů 😈😈😈
Jsi Lisa z BLACKPINK jsi cute a máš ráda kočka a jsi dobrá tanečnice!✨
Jsi šikovný v hraní na hudební nástroj