Černosi sú krásny muži a nehľadajú na tebe chyby...Majú radi milé a usmievavé dievčatá ktoré si idú za svojim snom =) Keď si sním nerieš tvoje problémy ale užívaj si čas ktorý s ním tráviš :)
Kvíz
No tak mas faaaqt super očkááá :)))veseléé:):D Si ako svetlo v tme:) asi Najlepšíí výýsledok akýsi mohol/la mat:)
Tento človek ťa má veľmi rád....=*
To Je Pekna Ridka Mas Stastie :) ....Ale Bude Ta Podvadzat ...Bude Rozvot Ona Vyhra Ale Ti Dostanes Odskodne 5 000 €..:)