Najškaretšie máš oči :-D
Kvíz
Hlasování
Stretneš niekoho v dalšej škole,,,,alebo práci....a bude to láska na prvý pohľad.. :)
Velmi peknéé oci:)))mas ich ako slnko:) ked ta ludia vidia takmaju s teba velmííí dobri pocit:) moooozes byt velmi rad/a