Jsi prekrasnej/na skoro kazdej te respektuje jsi proste hvezda kazdy chce byt jako ty ale dej si pozor na chovani!
Milý lidi, váš vztah bude super!
Párkrát jsme se viděly.Prohodily pár slov ale na nějaké velké přítelství to nemá.Ale tak,časem se to může zlepšit :-)
S těmito odpovědmi se nejspíše hodíte na povolání která vyžadují dobrou zdatnost technických přemětů (M,F) ,zároven by vám nemělo dělat potíže zabívat se hodiny nad problémem,jež řešítě a to ve stále stejném prostředí
Zvládl(a) jsi tak nějak všechny otázky a koně znáš dobře!
Jsi snílek ale svá přání radši držíš v sobě a nejsi příliš nápadný(á) .
A za dva roky tě čekají další no a pak? trojčata dej si pohov...
Táák podle toho jak jsi to vyplnil/vylnila tak soudím že jsi spíše holka.
Tvoje touha tě zavedla až do Spojených států.
Je to jasné..prostě tě miluje a jen tak toho nenechá ! važ si toho !
Budeš mít kluka a holku, budou stejně chytré jako ty,tak teď stačí jen vybrat vhodného/ou matku/otce. :D
Nemáš strach a riskovat svůj život pro druhé ti není cizý... Výborně byl by s tebe skvělý hasič...
Žlutý banán je mooc sladouškýý..:-*Ae i bláznivý
Jsi vytrvalý a ctižádostivý tvor. tvou hlavní vlastností je odvaha. máš talent na tělocvik.
Dost dobrej seriál taky na něj někdy kouknu...
Jsi velmi odvážný a bojovný. Ale také se rád přede všemi vytahuješ.Děláš se sebe machra a proto nemáš moc kamarádů. Ale obvykle i zachraňuješ takže jsi takový dobrák.