Jsi se školou v pohodě,občas dostaneš nějakou poznámku,píšeš si věci a ty které nejsou důležité si zvírazníš,ty,které jsou důležité si buďto nezvíradníš nebo si je zvírazníš stejnou barvou,učitel se v tom nevyzná a ty,když se budeš učit tak taky ne.
Jsi tak hnusná že se tě bojí i krysa xD
Nikdy svou kamarádku/kamaráda nezradíš. zastáváš se o 106 a když ji/ho někdo pomlouvá, jsi schopná/ý i vraždit... jen tak dál to je dobře, jen pozor aby tví přátelé byli ochotní dělat tohle pro tebe!!
No nic aspoňjsi to zkusil.
Je s tebou sranda 🤣🤣🩷🩷a stává se ti hodně trapasú
Draco Nemá rád Harryho😪Má otce Luciuse Malfoye a ten je tak trochu na Harrym zasedlý😪🪄
Jsi statečný člověk ‼️🪄nic te nezastaví a jdeš si z svým snem