V Simpsonech se fakt vyznáš!!!!
Kvíz
Si veselý.!!=))tak si pust tule písničku a budeš etě víc veselejší.!!=))
Hlasování
Až budeš se svím miláčkem tak neváhej a dej mu pusu.!!=**
Tak co?=))