Jsi jen malé mimčo :-))
Kvíz
Jseš moc hiperaktivní .zkus se na chvíli zastavit.a popřemýšlej co opravdu chceš dělat.jinak ti na to nezbyde čas.
Nemysli to s ním/ní vážně. Neví co chce. Na světě je ještě sousta kluků/holek pro které jsi vyjímečný/á. Ber to s nadhledem. =)
Hlasování