S tebou je to fakt těžký!Po opravdové lásce prahneš víc,než je zdrávo,a díky tomu od tebe dávají kluci ruce pryč!Mají strach z toho,jak moc vážně to bereš a co všechno si od toho slibuješ,a proto ti po prvním rande dají většinou,,ádios"!Naše rada proto zní:Žij realitou a nenech se unést do světa zamilovaných filmů
Japonsko je velmi krasna zeme ...si velmi zaujata na tuto Zemi a je velmi jasne,ze by se ti tam strasne libilo...a pokud si tam byla sama si mela tu cest videt tu krasu....jestli jeste ne...Japonsko na tebe ceka!!!Bojová umění jsou pro Japonsko národním klenotem, o který je veliký zájem po celém světě.Taky mas zajem se zucastnit v bojovem umeni...