Jsi velmi odvážný a bojovný. Ale také se rád přede všemi vytahuješ.Děláš se sebe machra a proto nemáš moc kamarádů. Ale obvykle i zachraňuješ takže jsi takový dobrák.
Michaela Jacksona ze srde nenávidíš a jsi rád že už zemřel
Ráda flirtuješ a chodíš ven s kamoši...
Ano tvoje jméno mělo být Lukáš/Lenka jestli to tvoje jméno je nikdo neměl jiný na mysli :)
Tvoje povaha je energická, veselá a zábavná. Patříš k nejinteligentnějšímu plemeni border collie.
Je to rozklepaný kluk, který nesnese moc napětí. Rozklepaný je protože rád pije kafe.
♥♥♥♥Hodně štěstí ať vám to vydrží♥♥♥♥
Udržujete aby příroda byla čistá, jste chytrá