Jsi ráda ve společnosti a nesnášíš samotu.
Máš ráda modrou barvu a jsi mega kamarádská 🩵💙
Sofi se teda moc nepodobáš,ale neva🩵. Jsi rázná a super😋.
No tak tobě z té puberty dokonale hrabe.Už i rodiče z toho šílí, ještě chvíli v ní budeš a máma skončí v blázinci a jestli ne tam tak se ji alspoň pořádně zamotá hlava :) a třeba tě taky uvidí tak jak na tomhle obrázku (ale možná tě tak vidí už teď,težko říct)
Je to jasné..prostě tě miluje a jen tak toho nenechá ! važ si toho !
Jsi nejšťastnější člověk na světě!!!!!.....(to chci taky!!!) :D
Jsi vznešený a nesmrtelný. Umíš to skvěle s lukem a rozumíš přírodě. Není to super?? :)
Tady je někdo hóóódně zamilovaný, co??? :-)
Bude krasna,pekna,silna a chytra
Ráda flirtuješ a chodíš ven s kamoši...
Jsi neskutečně zamilovanýý... přeju ti to :-)
V tomto pripade to budu asi ja :)))
Tak co?=))
To máš dobrý.....nic nebudeš dělat....jen vobčas něco podepišeš...
Vlastnosti ODVAHA PŘÁTELSTVÍ TVRDOHLAVOST Postavy Harry Potter Hermiona Grangerová Ron Weasley Ginny Weasleyová Neville Longbottom Albus Brumbál Minerva Mcgonagalová Rubeus Hagrid
Znas lolipoz až tak moc že jsi opravdu lolifan
Oblíbenost: 100% Chytrost: 50% Krása: 90% Síla:12% Popularita u učitele:100%
Vyšla ti Meggi.Megi je ještě miminko a tak toho moc neví.Prostě si ještě miminko a moc toho neznáš
Jsi velmi odvážný a bojovný. Ale také se rád přede všemi vytahuješ.Děláš se sebe machra a proto nemáš moc kamarádů. Ale obvykle i zachraňuješ takže jsi takový dobrák.
Dost dobrej seriál taky na něj někdy kouknu...
Přátelé the majíí mooc radii..=o*
Jsi bojovník, ale dokážeš zachovat chladnou mysl. Ne každému se to ale líbí.
Máš rád jen sebe a peníze, jsi líný a ostatní lidi tě nezajímají... Výborně u policie to dotáhneš daleko...
Seš opravdu nic moc kámoška COoL nejseš...=( Měl-a by se-s nad sebou zamyslet!
Jsi klidný, přátelský a učenlivý.Seš rád/a, když jsou vedle tebe lidé, kteří tě maji radi a ses rada za jejich pohlazeni a polibek :)
Jsi kocour protože jsi zábavný rád pomáháš jsi odvážný trochu stydlivý ale sebevědomí
Neli je zcela nejnormálnější lolipoz ale někdy dokáže vymyslet velkou pomstu . Je růžová
Emma je kreativní, přátelská a jako většina umělců, citlivá. Stejně jako ty.
Tvoje nej lollinka byla niki máš ráda růžovou barvu máš fobii z pavouku
Jsi Anet jsi kamarádská milá, ochotná a miluješ palačinky!
Máš štěstí..........................
Ty jsi typ člověka který se už dnes jen tak nevidí.... Vždy se za každeho postavíš...Jen tak dál....:-))
Jsi jedno z největších zvířat a velmi dobře si pamatuješ když ti někdo ublíží
Jsi živý/živá miluleš modrou barvu nebojíš se na veřejnosti smát a nebojís se ukázat své city vše co dělaš je bláznivé a veselé a nemáš ráda školu písemky a matematiku. Žádný negativní názor na tebe nepůsibí a snažís se působit půvabně.