Moc v oblibě tě nemám ale někdy se s tebou malo bawim...a taky tě čaaasto ignoruju
Jdi reálná fanynka znáš dobře blackpink což je výhoda
Jsi fakt znalec seriálu Hannah Montana. Gratuluji!👏🏻😄
Http://lorrain.bloguje.cz/373343-je-libo-lizatko-.php
Jsi mocko mila holciiiii by denisa vyhlidalova
V tomto pripade to budu asi ja :)))
To se tu někdo ae má:) Kluk po kterém toužíš ti zavolá!! nebo napíše!!!
No jo normálka sedneš si ke komplu a budeš tam do noci na chatu
♥♥♥♥Hodně štěstí ať vám to vydrží♥♥♥♥
Si stejný/á jako Bárt pořád musí něco vyvádět nějaké hlouposti no prostě rošták :-D
Nejlíp by sis poklábosil/a s Thutmosem III. Tento král vládl během 18. dynastie a je považován za největšího válečníka v dějinách Egypta. Podnikl 17 vojenských výprav a posunul tak hranice své země za Lybii, Núbii a dokonce až za řeku Eufrat. Byl tak trochu drsňák a asi nešel pro ránu daleko :) Traduje se, že po svém nástupu k moci nechal ničit zmínky o své předchůdkyni - královně Hatšepsut.
Prostě máš suprovy srdce... Milujes svicky..atd.. ale nemysli jenom na romantiku zkus i trochu ucení at to má cenu..Jinak kazdej kazdá se má s tebeou dobře..:)
JSI TOTIŽ BRAMBORA,nic neděláš a jseš natvrdlý/á...!Skoušej něco se sebou dělat
Jsi sama sebou...s každým vycházíš a jsi super..a krásná :)
Ten/ta holka/kluk má o tebe velice zájem di do toho fakt!...Přeji hodně štěstí...♥
Jsi lehkomyslný, vtipný, a tak trochu i urážlivý- a nemáš moc opravdvých kamarádů. Ujisti se, že jsou opravdu dobří- stejně jako ty. Jinak jsi i docela vynalézaví (ale máš trochu větší strach než ostatní).
Bohužel,miluje tě ale bojí se ti to říct.. Bojí se tvé odpovědi..
Jsi ráda ve společnosti a nesnášíš samotu.
Stejně jako miley/nick si střelená/ej atd....
Jsi klidný, přátelský a učenlivý.Seš rád/a, když jsou vedle tebe lidé, kteří tě maji radi a ses rada za jejich pohlazeni a polibek :)
Jsi jako Selena. Otázka je jestli chceš chodit s Justinem ;)
Má tě rád/a ale jako kamaráda/ku tak se s ní/m do ničeho LoVe nepouštěj!!!
Tak ty rozhodně nesnášíš Lusku..!! Vadí ti jak se oblíká.dívá..mluví..chová.. a SMRDÍ..!! Když ho vidíš jít po chodbě, nejradši bys mu něco udělal/a jen tak se srandy.. :-D Prostě Mrs Luska není zrovna tvůj favoryt.. :-D
Doopravdy dobrý seriál ....;-) jen abys nezežloutl..:D xD
Někdy jsou časy kdy si myslíš že nic pro tento svět neznamenáš!!!ale pozor to si myslíš jen ty.lidi kolem tebe tě vnímají za velmi důležitou bytost.která pomůže člověku v nouzi a podpoří .přestan pochybovat.
Někdy jsi se svým miláčkem št'astný/á,jindy zase o jeho/její lásce pochybuješ.Žádný strach!Ani hvězda ze seriálu,,Super drbna" Blake Lively a její přítel Penn Badgley se nevznášejí v jednom kuse v sedmém nebi.Snaž se chybičky svého partnera tolerovat.Pak to vyjde i vám!
Vieš sa vcítit do iného "kože" ale nie je to vždy pozitívum...
Nevím jak se to přesně píše_xD_Ale jsi jasnej/ná discant/ka_xD_
Si hvězda a toužíš po popularitě..
Jennie je fakt mega cool. Taková jsi i ty🩷🖤🤗
Tvůj idol tě miluje takže až se zase potkáte řekni mu: TY MNĚ MILUJEŠ!
Kanao je tak trochu tichá a plachá ale umí si rozumět s lidmi. Je kamarádská.
Jsi hodná, chováš se ke všem hezky a jsi tvořivá 🩷💞