Taliansko-Mal/a by si ísť určite do Talianska,pretože tam varia tvoje obľúbené jedlá a je tam veľa módnych obchodov.Najviac čo ťa na krajine láka sú ostrovy s priesvitnym morom. Žije tam veľa imbecilov a alkoholikov,...čo sa k tebe hodí. Tvoja najúspešnejšia brigáda v Taliansku by bola rozhodne: preávanie zmrzliny :D