Víš vše a občas děláš ukvapené závěry, ale jinak skvělý pejskař
Stejně jako miley/nick si střelená/ej atd....
Táák podle toho jak jsi to vyplnil/vylnila tak soudím že jsi tak něco mezi! Ale nezoufej je to Super :D
Ty si prostě takovej.. Ženic neberes vážně... Na tom si dobře.. Ale dej si na něco pozor vůbec nevíš co ostatní.. Jeden tě má rád.. A snaží se ti to říct ale ty prostě umíš jen to odsekávat.zamysli se..:)
Miluje tě jak jen může neodkopni ho ! xD
Máš štěstí..........................
Hmm, tvůj miláček je na hraně vaší lásky! Skus něco pro lásku udělat!
Tvoje povaha je vytrvalá, veselá a roztržitá. Patříš k nejlegračňejšímu plemeni Francouzského Buldočka.