Jseš strašně provokativní.nech už toho jinak ti nezbydou kamarádi.a kamarádi kteří se s tebou už nebaví ,tak pozvi na zmrzku a promluvte si (hlavně se omluv).
Kvíz
Jsi bojovník, ale dokážeš zachovat chladnou mysl. Ne každému se to ale líbí.
V Simpsonech se fakt vyznáš!!!!
Hlasování
Vyhrál si notebook