Nic moc holka, nic moc ...
Kvíz
Jsi Foxy 🎉! Jsi tak trochu samotář a děláš si věci posvém. Jsi také velmi nezávislí a nebojíš se projevit. A také jste pěkní rošťáci.
Je stejný jako Bonnie z Fnaf 1 ale více rozbitý a více krvelační