V Simpsonech se fakt vyznáš!!!!
Kvíz
Jseš moc hiperaktivní .zkus se na chvíli zastavit.a popřemýšlej co opravdu chceš dělat.jinak ti na to nezbyde čas.
Nejen, že se na tebe dívá. On/a tě chce! Užij si to a jdi do něj/ní! Neboj se i třeba prvního kroku. Uvidíš, že tvůj krok ocení a pak budeš šťastá/ý.
Hlasování