Jsi veselá, společenská, citlivá a zamilovaná. Snadno si hledáš kamarády. Ale je otázkou, jestli se s tebou tví kamarádi baví kvůli tvé osobnosti nebo kvůli tomu, že jim dáváš opsat úkoly.
Nehrn se hned do všeho.a hlavně neslibuj moc, když víš že na to nebudeš mít čas.
Jsi malý, ale dokážeš toho způsobit hodně. jsi pro každou lumpárnu a máš osobitý smysl pro humor. máš talent na matematiku.
Ty jsi nespoutaná divoška co má ráda zábavu a další super akcičky?Máš ráda taky párty a večírky?No co se vůně týče,pro tebe - je nejlepší - New York Muse.Sada Elite je především super,a to,že ti vychází zrovna město,které nespí je určitě cool co se i vzhledu týče,tato vůně ti podzvedne náladu a seběvědomí,a podtrhne tvou divokou povahu!
Zhruba polovinu otázek jste zvládl/a, druhou polovinu nikoli. Doporučujeme až do příštího testu nevynechat jedinou "Pondělní dávku vojenské angličtiny" na www.facebook.com/ArmadaCeskerepubliky
Ne vždy tou nejlepší cestou získáš, co chceš. V hlavě tomáš ale trochu pomotané.
Prostě klasika, rád běháš, skáčeš, házíš. Prostě takovej ten základ všeho
Nemas rad ciganov,chodis si sem tam daco rozbit do ustavu , nikdy neodmietnes vodku,a raad sa bijes,zijes vo štôle.
Newadí aspoň nebudeš muset nic dělat.....možná jen žebrat abys měl(a) na pivo...
Seš takov-(ý,á) akorát. Lidi tě mají rádi,ale nejesi až tak moc mezi nimi ok jak by si kamarádi představovali. ale si aji tak moc fajn=)
Tak k tomuto není komentář, jsi opravdu největší psychopat na celým světě!
Nenávidíš spaní,proto i taky nenávidiš postel
Nezáleží ti na nikom jen na sobě !!!..jsi jako skála !!
Tak si ho užij xD miluje tě ani nevíš jak mooc
Všude kde jdeš, kluci se za tebou otáčí, sluší ti každé oblečení :-)
Máš normální život jako každý jiný.....tak buď rád/a
Kdyz rano vstanes a podivas ze z okna,vidis vinohrad...
Ty ses tu mosel narodit ináč to nemože byt, prostě je to tvoja mateřština, enem eslis nepodváďal, bo kdyby sa na to došlo to bys eště týdeň nechodíl
Mladá/ý to se nezdá no jo ale 15let je to málo ale už to jde snad né?no a další ve 25letech to je fajn...
Ano to je teda štestí že? doufam že se ti bude dařit :)))
S tebou je to fakt těžký!Po opravdové lásce prahneš víc,než je zdrávo,a díky tomu od tebe dávají kluci ruce pryč!Mají strach z toho,jak moc vážně to bereš a co všechno si od toho slibuješ,a proto ti po prvním rande dají většinou,,ádios"!Naše rada proto zní:Žij realitou a nenech se unést do světa zamilovaných filmů
Tady je někdo hóóódně zamilovaný, co??? :-)
Do oka by sis padl/a s Achnatonem. Tento panovník 18. dynastie byl tak trochu rebel. Zavrhl všechny uctívané bohy a začal prosazovat jediného boha - Atona v podobě slunečního kotouče. Umění se za jeho vlády radikálně změnilo a začalo zobrazovat daleko uvolněnější motivy ze života a to i ze života panovníka - něžné dotyky s manželkou - Krásnou Nefertiti, hry s dětmi...zkrátka takový "hipík" starověku :-))
Můžeš být rád/a už je to za tebou teď už tě čeká jen seniorita!!! A na to se taky můžeš těšit!!! :D
Učís se pomocí hmatu a zkoušení činností.
Voda je tvůj živel.Měla by sis ho užít dokud můžeš!!!
Zítra zemřeš a to teda ani nechtej vědět jak.............Spadneš z balkonu a zabiješ se................................
Lidi kolem tebe se tě bojí.nepomáháš.děláš naschvály...vyřeš to.když to nepůjde,můžeš za psichiatrem ten ti snad pomůže.(někdy připomínáš tygra při lovu)
Někdy jsi se svým miláčkem št'astný/á,jindy zase o jeho/její lásce pochybuješ.Žádný strach!Ani hvězda ze seriálu,,Super drbna" Blake Lively a její přítel Penn Badgley se nevznášejí v jednom kuse v sedmém nebi.Snaž se chybičky svého partnera tolerovat.Pak to vyjde i vám!
Nuda. nejsi ani trochu úchyl. ani stopa po deviaci. V sexu pravděpodobně nuda. zamysli se a udělej si ten text ještě jednou.