Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč

Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč

......:-) Holčička :-) ? Chlapeček :-) ? Dvojčátka :-) ?

Bắt đầu Chia sẻ
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
Máte chuť na sladké?
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
Je vám po nějakém jídle špatně?
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
Jakou barvu máte ráda?
Câu hỏi 3 / 5
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
Oblíbené jídlo v těhotenství?
Câu hỏi 4 / 5
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
To je vše :-)....zdravím a držím palečky
Câu hỏi 5 / 5