Myslíš, Že Jseš Fakt Cool?

Myslíš, Že Jseš Fakt Cool?

=)zkuste a uvidíte ;-) Seš Fakt CoOL=) ? Seš Normální=))** ? No nic moc..=( ?

Başla Paylaş
Myslíš, Že Jseš Fakt Cool?
Myslíš, Že Jseš Fakt Cool?
Myslíš, Že Jseš Fakt Cool?
Myslíš, Že Jseš Fakt Cool?
No nic no.. tak se mějte čau ;-)
Soru 6 / 6
Hilbert_Jast tarafından oluşturuldu
Kendi testini oluştur