Myslíš, Že Jseš Fakt Cool?

Myslíš, Že Jseš Fakt Cool?

=)zkuste a uvidíte ;-) Seš Fakt CoOL=) ? Seš Normální=))** ? No nic moc..=( ?

Почетак Објави
Myslíš, Že Jseš Fakt Cool?
Tak co myslíš že jseš CooL?
Myslíš, Že Jseš Fakt Cool?
Myslíš, Že Jseš Fakt Cool?
Myslíš, Že Jseš Fakt Cool?
Myslíš, Že Jseš Fakt Cool?
No nic no.. tak se mějte čau ;-)
Питање 6 / 6