Social App Builder
Social App Builder
Krijo një aplikacion të ri
English
Azərbaycan dili
Bahasa Indonesia
Bahasa Melayu
Čeština
Dansk
Deutsch
Español
Français
Hrvatski
Italiano
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Română
Shqip
Slovenčina
Slovenščina
Suomi
Svenska
Tiếng Việt
Türkçe
Ελληνικά
Български
Македонски
Русский
Српски
עברית
العربية
हिन्दी
বাংলা
ภาษาไทย
ქართული
中文
한국어
日本語
Other Languages
Krijo nje llogari
Hyni
Co Si Vo Tobě Všichny Ale Úpně Všichny Myslí ??
tak co nevíš já taky ne ale zachvilku to už budeš vědět :) Všichny si votobě myslí že si fajn a to moc :) (SUPER) ?
Filloni
Shpërndaje
Co Si Vo Tobě Všichny Ale Úpně Všichny Myslí ??
myslíš si že si hezká/ej ???
Pyetje 1 / 6
jjjjj nejhezčí a nejkrásnější :)
no možná že kdybych měl 2.000.000.000 tak určitě ano xDDDDD
no nwm asi..... já nwm :)
no to musíš vědět ty jestly se ti líbim :)
sem tak hnusnej že se mě lidi bojí hahahah :P :P :P
Co Si Vo Tobě Všichny Ale Úpně Všichny Myslí ??
co si za styl ????
Pyetje 2 / 6
barbie,šampon,sem nejlepší hoper/ka
no já nwm (hoper/ka emo/uš scene )
no nevim dneska sem se moc neukázal takže asi houmlesák xDD pokud je to styl xD
normal člověk :)
sem ty nejhorší a nej zabijáčtější hahahha :P :P možná gothic ty sou mastný :D
Co Si Vo Tobě Všichny Ale Úpně Všichny Myslí ??
co by si vesvětě změnil/a ??
Pyetje 3 / 6
asi jen bych změnil aby paroubek vypadal jak největší debil podsluncem xDD a ty aby sme byly všichny avataři xDDD
asi nic ted mě nic neńapadá
lepší make-up to co vyrábí sou sračky lepší počítače a nějaký věci lepší bekovky atak prostě
no jen ty dnešní lidi chovaj se jak pitomci no jo co nadělám
všechno chci aby tady byla krev lepší zbraně a víc bomb a takových věciček :P:P
Co Si Vo Tobě Všichny Ale Úpně Všichny Myslí ??
co posloucháš ???
Pyetje 4 / 6
muziku na tu sem expert já jenom poslouchám !!!!!!! a hlavně disco :)
no třeba hannah montana pink atd. jo třeba g-unit atd.
no skoro všechno co poslouchaj kámoši :)
no tak třeba pěkný songy hlavně ty co si dávám na facebook no vi ví te co :)
poslouchám jen praskací kuličky a petardy co házim do košů :P :P
Co Si Vo Tobě Všichny Ale Úpně Všichny Myslí ??
líbil se ti kvíz ??
Pyetje 5 / 6
byl fajn :)
jo šlo to :)
jo šlo to malinko komickej ale jinak fajn xDD
neeeeeee takovej trapnej fůůj musim si udělat depilaci a nalakovat nechty ch a nebo se dívat jestly sem nejlepší
néééééééééééééééééééééé je to stráta času už sem moch dávno podpálit školu :P :P
Co Si Vo Tobě Všichny Ale Úpně Všichny Myslí ??
tak už musim jít tak čau
Pyetje 6 / 6
jj čau :)
konečně debile du za kámoškama/kámošema povídat drby
nazdar a pamatuj kdyby sem ti omylem podpálil barák nikomu to neříkej je ti to jasný :P :P xD
papappaap si zlato díky za kvíz :-* xDD
tak čau doufám že už budu mít klid uffff :)
Krijuar nga
Bettye.Bednar
Krijoni kuizin tuaj
Online People - Takoni, bisedoni dhe takoni njerëz të rinj
Kuize të sugjeruara
Shiko Se C'fare Noash Do Maresh?
Me Ke Futbollist Ke Ngjashmeri
Sa H4ck3r Jeni
Kryeqytete
Www.Fb./Tre.Plus.Tre.O fficial
Kuizi Juaj
Gold Ag
A Jeni Te Lumtur Sot
Kuiz Diturie
Sa Teknikash Jeni?
Shiko Me Kend Keni Ngjashmeri
Neta
Kush Do Te Behet Milioner!
Cfare Makine Do Te Keni Ne Te Ardhmen
Kush Do Te Behet Milioner
Ça Makine Do Te Kesh Në Të Ardhmen?
Shiko Me Cilin Vip Ngjani !
A Doni Te!
Po Ta Kishe Afer Qdo Ti Beje....??
Zbulo Se Qfar Je Duke Bere.
Cfar Notash Do Marresh Ne Shkoll
Qfar Lloj Njeriu Do Te Jesh Te Te Ardhmen E Larget
Sa I/E Bukur Jeni
Sa Jeni I Menqur ?
Kuiz I Gjeografise
Si Fillim Jepi Like
Testi 1- Autoshkolla "Tringa's School"
Shiko Me Kend Keni Ngjashmeri
Sa Teknikash Jeni?
Sa Te Bukur Jeni
Më shumë kuize
Sondazhet e sugjeruara
Shqipëri
Φοιτητικες Εκλογες 2010
Kush Eshte Barcaleta Me E Bukur ??????????????
Aelistas
Folzemer.Com
My Poll Na Papiamentu
Kush Eshte Me Shoqe E Pabese
Chelsea
Sulmusi Me I Mir N`Barcelona
Poll
Më shumë Sondazhe
Aplikacionet e sugjeruara
A Je Tifoz I Barçës?
Si Do Sillen Ato Zyshat Me Mu Neser Mor Vlla??
Sa E Doni Fifin
Juventus Or Inter
Are You Lucky Or Unlucky Today.
Me shume aplikacione