Social App Builder
Social App Builder
Vytvorte novú aplikáciu
English
Azərbaycan dili
Bahasa Indonesia
Bahasa Melayu
Čeština
Dansk
Deutsch
Español
Français
Hrvatski
Italiano
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Română
Shqip
Slovenčina
Slovenščina
Suomi
Svenska
Tiếng Việt
Türkçe
Ελληνικά
Български
Македонски
Русский
Српски
עברית
العربية
हिन्दी
বাংলা
ภาษาไทย
ქართული
中文
한국어
日本語
Other Languages
Vytvoriť účet
Prihlásiť sa
Co Si O Tobě Lidé Myslí?
Jak tě bere společnost kolem tebe? Seš spíš osobnost nebo šedá myška? Udělej si tento test a uvědomíš si jak na tom seš :)
Štart
zdieľam
Co Si O Tobě Lidé Myslí?
Kdyby si jel/a s partou na pustý ostrov, co by sis s sebou vzal/a?
Otázka 1 / 11
Iphone, notebook, oblečení, jídlo, základní věci :)
No tak určitě knihu, abych se tam nenudil/a
No zeptal/a bych se ostatních, co chtěj abych s sebou vzal/a
Tak určitě spoustu flašek s chlastem a cíga, to by ostatní určitě nejvíc ocenili.
Uplně všechno co bych zrovna měl/a po ruce... Kdyby mi náhodou někdo něco nechtěl půjčit, tak abych se jim nemusel/a doprošovat
Určitě zápalky a pistoly, abych si získal/a obdiv ode všech
Zrcadlo a různé zkrášlovací věci, nechci tam přede všema vypadat jako nějakej divoch
Co Si O Tobě Lidé Myslí?
Jaký máš vztah ke svým rodičům?
Otázka 2 / 11
Beru je jako inteligentní lidi. Rád/a s nima pobírám různý věci, typu historie atd.
Dělám si co chci a rodiče mi v tom nebrání, protože ví, že mám svojí hlavu
Hrozně se s nima hádám. Někdy je to sice lepší, ale nemůžu vystát když mi něco zakážou atd.
Jsem rád/a, když mi daj nějaký peníze nebo něco koupí, ale nerada s nima trávím svůj volný čas.
Mám k nim dobrej vztah, ale nemusím s nima být pořád.
Mám pocit, že to se mnou už vzdali kvůli tomu, jak pořád nejsem doma.
Rodiče jsou ti nejdůležitější lidé v mým životě.. mám k nim perfektní vztah a jsem s nima pořád
Co Si O Tobě Lidé Myslí?
Co ty a vztahy?
Otázka 3 / 11
Jsem dominantní a mám svůj život, holka/kluk, který/mu to vadí má u mě smůlu.
Mám spíš vztahy na jednu noc. Většinou nejsem moc střízlivý/á...
Nejdůležitější je aby byl partner vpohodě a aby byl věrný.
Většinou se s tím druhým rozhádám a je konec... Asi jsem moc náladový/á
Většinou se zamiluju jen platonicky. Nemám odvahu toho druhého oslovit.
Vybírám si partnera upřímně podle vzhledu
Zatím se o vztahy moc nezajímám, ted jsou pro mě důležitější jiný věci.
Co Si O Tobě Lidé Myslí?
Co nejčastěji děláš na fb?
Otázka 4 / 11
Dávám na něj fotky z každý akce na který jsem.
Fb je takový můj deníček. Pořád si tam píšu, co jsem prožila, co mě trápí atd.
Nechodím moc na fb. jenom když se potřebuju s někým spojit, abych se zeptal/a jestli byl nějaký domácí úkol nebo tak.
Nejčastěji chatuju a domlouvám se s lidma, kam se ten den půjde atd.
Organizuju různý akce, zakládám skupiny
Píšu statusy, dělám kvízy, hraju hry... Ani nwm co nejčastějš...
Většinou si tam chodím stěžovat a píšu statusy typu: "Zase blbá nálada..." a očekávám, že mi někdo napíše a utěší mě.
Co Si O Tobě Lidé Myslí?
Tvůj životní vzor?
Otázka 5 / 11
Ani nevím ... pořád se to mění.
Hustej týpek, který má v partě respekt, nejvíc si toho dovolí k rodičům, kalí nonstop, kašle na školu atd.
Já jsem sám sobě vzorem.
Jeden oblíbený člověk z naší třídy..
Modelové, Zpěváci, Herci...
Nějakej kámoš/kámoška
Spisovatel, rodina
Co Si O Tobě Lidé Myslí?
Co ty a akohol?
Otázka 6 / 11
Alkohol mi občas pomáhá ze stresových situací.
Jsem známý/á tím, že furt kalím. Vím o nejlepších klubech, od koho se dá sehnat nejlepší hulení atd.
Když je party, tak se napiju... Ale nepřeháním to...
Když sem vožralý/á, tak si připadám víc sexy a líp se mi balí holky/kluci
Nesnáším alkohol. Nikdy bych se nevožíral/a. Jedině jako přípitek.
Podle toho jakou mám náladu... ale znám svojí míru a nehodlám jí překročit.
Přál/a bych si ho zkusit, ale nemám na to moc příležitost.
Co Si O Tobě Lidé Myslí?
Jaký/á seš (nebo byl/a) ve škole?
Otázka 7 / 11
Byl/a jsem takový/á průměrný/á ...
Moc jsem do ní nechodil/a ... Zatahoval/a jsem a měl/a průsery.
Nikdy jsem se o ní moc nezajímal/a... nebyla pro mě vším.
Občas jsem se naučil/a a občas ne... Něco mi šlo a něco ne... normálka
Testy mi docela šli, ale na zkoušení jsem byl/a hrozně nervní.
V těch předmětech, kde se dá něco vymyslet z hlavy,jsem byl/a perfektní, ale rozhodně sem nebyl/a šprt.
Většinou jsem měl/a vyznamenání a patřil/a mezi nejlepší žáky.
Co Si O Tobě Lidé Myslí?
Co o tobě absolutně neplatí?
Otázka 8 / 11
Často se nudím.
Jsem lenoch
Jsem nepříjemná k ostatním.
Jsem vyrovnaný/á
Nemám vlastní názor a vždycky se podřídím.
Nezáleží mi na tom, co si o mně ostatní myslí.
Ve společnosti se dokážu bavit...
Co Si O Tobě Lidé Myslí?
Jakej typ temperamentu jsi? ( většinou nikdo není přesně jeden typ temperamentu a vystihují ho nejlépe dva... pokus se určit mezi kterýma jsi )
Otázka 9 / 11
Ani nevím...
Flegmatik - cholerik
cholerik - melancholik
Melancholik - flegmatik
Melancholik - sangvinik
sangvinik - flegmatik
Sangvinik - cholerik
Co Si O Tobě Lidé Myslí?
Kdyby tě přítel/kyně podvedl/a , co bys udělal/a?
Otázka 10 / 11
Asi bych ho podvedl/a taky s nějakým hezkým týpkem/typkou,
Byl by to konec. Já si nic takovýho líbit nenechám.
Dostal/a bych pořádnej hysterák a mlátil/a bych do všeho okolo...
Hned bych mu/ji to odpustil/a... Nechci ho / jí ztratit
Neřešil/a bych to... Já už sem ji/ho taky párkrát podvedl/a
Rozumně bych si s ním promluvila, proč to udělal a pak by jsme se dohodli, jak náš vztah bude pokračovat.
Zeptal/a bych se kámošů/šek , co mám dál dělat.
Co Si O Tobě Lidé Myslí?
Co si myslíš o tom, když se tě na konci testu nějaká dylinka zeptá, jak se ti líbil?
Otázka 11 / 11
Co bych si o tom měl/a myslet? já to dělám taky :P
Nic a normálně odpovím, že jo,aby mi vyšlo něco dobrýho...
Normálně odpovím a neřeším to.
Odpovím a pak se jí vysměju na zdi, že to byl uplně na hovno test a že je to kráva.
Pomyslim si, že asi moc inteligence nepobral/a, ale odpovím, at vim aspon vyslede.
Stejně nad tím testem vubec nepřemýšlím a prostě na něco kliknu...
Vypnu ten test a budu si o ní myslet že je blbá...
Vytvoril
Nyah.Auer24
Vytvorte si vlastný kvíz
Online People – zoznamovanie, četovanie a spoznávanie nových ľudí
Odporúčané kvízy
Čím Sa Staneš V Dospelosti?
Do Koho Z Twilight Si???
Na Aké Zviera Sa Podobáš?
Ako Dobre Poznate Luciu Kubalovu
Fajčiť Alebo Nefajčiť?:D
Divoke-Kmeňe
Aký Si Mozgový Typ?
Poznáš Čifáre??
Ake Tuningove Auto Budeš Mať
Ako Dobre Poznáš Ninush Prúchovú (Mňa) ?!?
Aka Sladkosť Sa K Tebe Hodi?
Si Debil
Aké Zviera Sa Ti Páči??
Kedy Budeš Mať Svadbu?
Kto Z Triedy Je Do Teba Zaľúbený?
Aké Meno Sa Ti Hodí?
Aká Bude Twojaa Prvááá Pusaaa??? :Ddd
Čo O Tebe Prezrádzaju Oči?
Vaše Iq
Chlapec Pre Teba =)
Aké Šaty Bi Sa Ti Hodili?
Do Akého Futbalového Klubu Sa Dostaneš
Aky Si Typ Zvierata ?
Aká Hudba Sa K Tebe Hodí?
Aké Meno Sa K Tebe Hodí?
Milujes Svoju Lásku
Kde Si Byvala V Mynulom Zivote??!!!:)
Aké Šaty Bi Sa Ti Hodili?
Vieš Čo Je To Le Parkour ?
Aký si pokémon
Viac kvízov
Navrhované prieskumy
Najlepšie Mesto Na Slovensku
Aké Bude Tvoje Povolanie?
Koho Chceš?
Dobrá Niva - Fk Zvolenská Slatina
Komunálne Voľby - Hanušovce Nad Topľou
Oblubena Hudba
Čo Vybereš Ku Mne?
Hlasovanie:
Aký Tip Súťaže Preferujete?
Emili
Ďalšie Ankety
Odporúčané aplikácie
Najebať Sa Dnes Večer?
Mate Iq Nad 100
Ste Šťastný Alebo Nešťastný?
Si Človek?
Nokia Alebo Sony Ericsson?
Ďalšie aplikácie