Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč

Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč

......:-) Holčička :-) ? Chlapeček :-) ? Dvojčátka :-) ?

Начинать Делиться
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
Máte chuť na sladké?
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
Je vám po nějakém jídle špatně?
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
Jakou barvu máte ráda?
Вопрос 3 / 5
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
Oblíbené jídlo v těhotenství?
Вопрос 4 / 5
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
To je vše :-)....zdravím a držím palečky
Вопрос 5 / 5