Social App Builder
Social App Builder
Создать новое приложение
English
Azərbaycan dili
Bahasa Indonesia
Bahasa Melayu
Čeština
Dansk
Deutsch
Español
Français
Hrvatski
Italiano
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Română
Shqip
Slovenčina
Slovenščina
Suomi
Svenska
Tiếng Việt
Türkçe
Ελληνικά
Български
Македонски
Русский
Српски
עברית
العربية
हिन्दी
বাংলা
ภาษาไทย
ქართული
中文
한국어
日本語
Other Languages
Завести аккаунт
Войти
Ça Makine Do Te Kesh Në Të Ardhmen?
Gjej si do te jete makina jote. Benz slr MClaren ? Ford Mustang garash ? Bugatti Veyron ? BMW X5 ? Ford mustang te lodhur ? Aston Martin ?
Начинать
Делиться
Ça Makine Do Te Kesh Në Të Ardhmen?
po te doje nje makine te papare dhe te mos kishe mundesi ta merrje ca do beje:
Вопрос 1 / 5
bindje shitesin ti ulte cmimin duke i bere ndonje nder
do beje gara te jashtligjshme ne rruge per te fituar para
do e vidhje makinen
do kurseje para per ta blere
do merrje nje makine tjeter
do merrje pjese ne garat e F1
e le fare ne fund te fundit makinat njelloj jane
Ça Makine Do Te Kesh Në Të Ardhmen?
je ne mes te nje gare rruge dhe te cahet nje gome , ca ben:
Вопрос 2 / 5
e le fare garen
e nget akoma por me pak veshtiresi dhe iken me mendimin se je perpjekur
ecen edhe ca dhe perplas ndonje garues tjeter duke menduar qe te pakten te e ke bere nje gje
vazhdon te ngasesh duke besuar tek aftesite e tua ne ngarjen e makines
Ça Makine Do Te Kesh Në Të Ardhmen?
je duke ecur me makine me 120 KM/h dhe mbrapa vjen policia rrugore , ti ca ben:
Вопрос 3 / 5
i jep makines edhe me shpejt mos te te kapin
ndalon se e respekton ligjin
ndalon se mund te te japin ndonje gjobe shume te madhe po ece me gjate
shoku jot esht polic rrugor prandaj mund te mos te japin gjobe
Ça Makine Do Te Kesh Në Të Ardhmen?
je me nje makine garash dhe dikush me nje makine te tipit te fundit te sfidon ne nje gare ti:
Вопрос 4 / 5
i thua se do ta beje po te kishe makinen tenden tjeter(d.m.th e genjeje)
i thua se ske kohe
largohesh sikur se ve re
nuk pranon
pranon dhe perpiqesh me gjithe forcat te fitosh
pranon sa per te mos u dukur frikacak
Ça Makine Do Te Kesh Në Të Ardhmen?
diku po behet nje gare me baste te larta dhe ty ste mjaftojne parate:
Вопрос 5 / 5
sben fare gare por rri si spektator
ve bast makinen tende
ve bast per makinen tende dhe ca nga parat per ti trembur se je shofer i mir
Создано
Soledad_Labadie
Создайте свой собственный тест
Online People – Знакомства, общение и знакомства с новыми людьми
Предлагаемые викторины
Та Хэдэн Хүүхэдтэй Болох Вэ?
Какой Вы Еврей?
Отаку Тест
Байраа Ямар Байрнд Амьдрах Вэ?
Анимэ Дүр Таавар
Тест на дорс
Какой ты злодей из "Poppy Playtime"?
Тест для ЛП
Какой ты гвоздек
Какой ты злодей из "Poppy Playtime"?
Кто ты из Rodamrix?
Та Хэдэн Хүүхэдтэй Болох Вэ ?
Кто Ты С Животных
Какой ты злодей из "Poppy Playtime"?
Кто Ты С Животных
Countryhumans.1468_^^_
Какой бы ты был в Rodamrix
Строгий или мягкий родитель
Какой ты персонаж из "Элвин и бурундуки?"
Отаку Тест
Какой ты персонаж из "Элвин и бурундуки?"
Кто ти из сериала родамрикс(члени екипажа)
Сонирхоол Үз
Хайр Дурлалын Сонжоо
Кто ты из Rodamrix?
На сколько знаешь дорс
Креорез Тебя Убьт Или Нет
На сколько ты любишь пиво
Megalodon Makan
Кто ты из форсакена
Другие викторины
Предлагаемые опросы
Хэн Нь Ерөнхийлөгч Болох Вэ?
Выбери Меня
Nba Lounge
Asdfasdfasfasf
Хэн Нь Ерөнхийлөгч Болох Вэ?
Axborussia.Ru
Тест Голосованіе
Какие игры лучшие?
Левски : Цска
Who Rocks The Net?
Gta 4
Who Will Win The Cotton Bowl?
Больше опросов
Рекомендуемые приложения
Сегодня Твой День :)
Как Вы Себя Чувствуете Сегодня ?
Kto Ti Estj , I Kem Stal?
Gooя! 4Th.App
Какое У Вас Сегодня Настроение
Больше приложений