Barbie/Shampon..?

Barbie/Shampon..?

ses barbie/shampon nebo ne Ne nejsi !tak to opravdu ? Ano!ses shampon ? Ano!ses barbiinka ?

Mulakan Kongsi
Barbie/Shampon..?
Čau..Jak mě pozdravíš?
Barbie/Shampon..?
Holka?...Kluk?
Barbie/Shampon..?
Barbie/Shampon..?
Jakpak se máš?