Тъп Ли Си?

Тъп Ли Си?

Най-истинския тест! Ей! Няма да лъжеш! Нали правиш този :) Значи правиш куизове! А от тук следва, че си тъп!!! ?

Започнете Споделете
Тъп Ли Си?
Пускаш ли тъпите куизове които се въртят из фейса?
Прашање 1 / 1