Social App Builder
Social App Builder
Создадете нова апликација
English
Azərbaycan dili
Bahasa Indonesia
Bahasa Melayu
Čeština
Dansk
Deutsch
Español
Français
Hrvatski
Italiano
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Română
Shqip
Slovenčina
Slovenščina
Suomi
Svenska
Tiếng Việt
Türkçe
Ελληνικά
Български
Македонски
Русский
Српски
עברית
العربية
हिन्दी
বাংলা
ภาษาไทย
ქართული
中文
한국어
日本語
Other Languages
Направете сметка
Најави се
Miluješ Zvířata 🐕🐸?🕚🕚🩵🎙️
🐸🐕🐸🐕🐸🐕🐸🐕🐸🐕🐸🐕🐸🐕🐸🐕🐸🐕🐸🐕🐸🐕🐸🐕🐸🐕 Miluješ je ? Máš je hodně rád ? Nechci je mít doma ? Nemáš je rád ? Nesnáším jee ? Nevím ?
Започнете
Споделете
Miluješ Zvířata 🐕🐸?🕚🕚🩵🎙️
Staráš se často o zvířata
Прашање 1 / 3
Jo starám je to moje je to moje práce a zvířatapéče potřebuji tím pádem k nim zachovám totální respekt když mají nebo nemají hlad chápu to ani do člověka nemůžeš tolik cpát jídla nebo pití a nebo naopak někdy do něho musí spát aby se vůbec najedl tak
Nevím zvíře sice mám a máme celkem rád ale ta péče pro já moc tomu nerozumím často cestuji a často jsem pryč z zvíře si spíš jednou nakrmím a potom odletím na nějakou dlouhou cestu a nebo trávím čas s kamarády Jak se cítí zvíře netuším respekt nemám
O zvířata se nemám jak starat ani jedno z nich nemám doma zvířata domů nepatří zvířata mají být buď venku a nebo v útulcích pro jiné lidi já nejsem ten typ co se rád stará o zvířata tím pádem baví mě se s nimi hrát ale starostlivost to není pro mě
Tak často že už jen přemýšlím že to zvíře tak strašně rozmazlím že už mě ani poslouchat nebude je skvělé se starat o zvířata ale je pravda že některé věci bych měla skromně
Zvířata jsou totální ztráta času pořád obtěžují lidi nenávidím zvířata jsou to úplná ztráta času jak kdyby vymývání mozku jako ve škole takže nepřijde jsem se o zvíře nestaral a ani nebudu
Zvířata opravdu v oblibě nemám takže ani je doma nemám takže se o ně nemám jak starat
Miluješ Zvířata 🐕🐸?🕚🕚🩵🎙️
Jsi milovník zvířat?
Прашање 2 / 3
Fuj kdo by měl rád zvířata a ZOO?😉 TAK ZBYTEČNĚ VYHODIT PRACH NÉ DÍKI
Jo jsem velký milovník třeba kdybych měl kočku dva psy nějakou rybičku nebo andulku tak by mi to akorát stačilo zase to nepřehánět už čtyři zvířata atojepecka ale jo jsem jejich výborný milovník rád chodím do ZOO se na ně koukat a fotit si je do kata
Nemám rád zvířata a ani se na ně nechci koukat
Nevím do ZOO nechodím do útulku taky ne doma je taky nemám takže nemůžu posoudit.
Rád se na zvířata chodím dívat ale doma je nemám takže nevím jestli bych úplně mohl říct že je mám rád
🐕 Ano nejradši mám psi nebo kočky jsem takový blázen do zvířat že bych si klidně nechal udělat na zahradě džungli nebo ZOO a rád bych se o ně staral
Miluješ Zvířata 🐕🐸?🕚🕚🩵🎙️
Týráš zvířata fyzicky nebo psychicky?
Прашање 3 / 3
Doma nemám takže ani nemůžu říct jestli bych je týral ale asi ne je zvíře si zaslouží aspoň trochu respekt
Jo strašně mě to baví je týrat a koukat se na ty jejich nevinné hnusné ksichty s nějaký psi a kočky nějaký sračky
Ne na zvíře bych ani ve zlém nešáhnul fuj zlí lidé co to dělají
Ne ne ty rád bych je někdy ale ani by jim nic hezkého neřekl protože mám je doma vím že to je takové nevím
Ne v životě bych se do zvířat ani nepustil mám k ní velký respekt a nemám rád lidi které je týrají žádném případě na zvíře se nikdo dovolovat nebude protože mi ode mě stejně dostal pořádnou do držky
Sice bych je netýral ale ráda nemám takže bych jim ani nic hezkého neřekl
Создадено од
User_M8fm
Направете свој квиз
Online People - Запознавање, разговор и запознавање нови луѓе
Предлог квизови
Кој Си Ти Пијалок?
Колку Си Фенси?
Кој Лик Сте Од Серијата На Бандини ?
Proba4
Кое Животно Си?
Што Си ???
Роботика
Islamski Kviz
Кој Фудбалер Си ?
Кастинг За Админ
Што Ке Ти Се Случи Во Иднина?
Кој Колку Ме Познава?
Crnik Pro Gaming
Kviz Na Intelegencija
Што Сакаш Да Си?
Како Мириса Кога Ке Прднеш?
Sto Si Ti?
Kolku Godini Imas?
Среќни Коцки
Каков Пријател Си?
Кое Е Најсекси Девојче Од Vi2од Васил Главинов (Ве
Que Tan Grande Tienes El Corazón <3
Proba7
Која Позната Личност Си Ти?
Koj Si Bil Vo Minatiot Zivot?
Seberapa tahukah Anda tentang Korban Kosta🇷🇸?
Кое Животно Си?
Favorite horse!!
Which Group Are You In
Which td character should be your main ???
Повеќе квизови
Предлог анкети
Кочани Или Виница
За Кого Би Гласале На Изборите!
Koj E Najdobar /Najubav Rabotnik Vo Internet Caffe
Барса Или Реал?
За Кого Ќе Гласате Во Март 2013
Koj E Pojak Pecka4?
Дали Македонија Ке Влезе Во Европа???
Плоштад!
Za Kogo Bi Glasale
Барса Или Реал?
Повеќе Анкети
Предложени апликации
Што Си Повеќе Машко Или Девојче
Ги Сакаш Ли Грците ?
Колку Си Среќен
♥♥♥... .Дали Си Заљубен/А ...??? By Kиkи ♥
Отвори Ме, Денес Добар Си Илилош Си???
Повеќе апликации