MilujeÅ¡ Zvířata 🐕🐞?🕚🕚🩵🎙

MilujeÅ¡ Zvířata 🐕🐞?🕚🕚🩵🎙

🐞🐕🐞🐕🐞🐕🐞🐕🐞🐕🐞🐕🐞🐕🐞🐕🐞🐕🐞🐕🐞🐕🐞🐕🐞🐕 MilujeÅ¡ je ? Máš je hodně rád ? Nechci je mít doma ? Nemáš je rád ? Nesnáším jee ? Nevím ?

დაწყება გააზიარეთ
MilujeÅ¡ Zvířata 🐕🐞?🕚🕚🩵🎙
Staráš se často o zvířata
Კითხვა 1 / 3
Jo starám je to moje je to moje práce a zvířatapéče potřebuji tím pádem k nim zachovám totální respekt kdyÅŸ mají nebo nemají hlad chápu to ani do člověka nemůşeÅ¡ tolik cpát jídla nebo pití a nebo naopak někdy do něho musí spát aby se vůbec najedl tak Nevím zvíře sice mám a máme celkem rád ale ta péče pro já moc tomu nerozumím často cestuji a často jsem pryč z zvíře si spíš jednou nakrmím a potom odletím na nějakou dlouhou cestu a nebo trávím čas s kamarády Jak se cítí zvíře netuším respekt nemám O zvířata se nemám jak starat ani jedno z nich nemám doma zvířata domů nepatří zvířata mají bÜt buď venku a nebo v útulcích pro jiné lidi já nejsem ten typ co se rád stará o zvířata tím pádem baví mě se s nimi hrát ale starostlivost to není pro mě Tak často ÅŸe uÅŸ jen přemÜšlím ÅŸe to zvíře tak straÅ¡ně rozmazlím ÅŸe uÅŸ mě ani poslouchat nebude je skvělé se starat o zvířata ale je pravda ÅŸe některé věci bych měla skromně Zvířata jsou totální ztráta času pořád obtěşují lidi nenávidím zvířata jsou to úplná ztráta času jak kdyby vymÜvání mozku jako ve Å¡kole takÅŸe nepřijde jsem se o zvíře nestaral a ani nebudu Zvířata opravdu v oblibě nemám takÅŸe ani je doma nemám takÅŸe se o ně nemám jak starat

ლემოთავაზებული ტესტები