Красив И/Или Умен?

Красив И/Или Умен?

(шега) Ти си умен и красив! ? Ти си умен или красив! ? Ти не само си тъп ами и грозен! ?

始める 共有
Красив И/Или Умен?
Умен ли си?
質問 1 / 2
Красив И/Или Умен?
Красив ли си?
質問 2 / 2
Bud_Heller によって作成されました
独自のクイズを作成する