Social App Builder
Social App Builder
Crea nuova app
English
Azərbaycan dili
Bahasa Indonesia
Bahasa Melayu
Čeština
Dansk
Deutsch
Español
Français
Hrvatski
Italiano
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Română
Shqip
Slovenčina
Slovenščina
Suomi
Svenska
Tiếng Việt
Türkçe
Ελληνικά
Български
Македонски
Русский
Српски
עברית
العربية
हिन्दी
বাংলা
ภาษาไทย
ქართული
中文
한국어
日本語
Other Languages
Creare un account
Registrazione
Jaký Máš Vztah K Romům
V tomto testu zjistíš jaký máš vztah k romské menšině Nenávidíš je!! ? Jsou ti lhostejný/Nevšímáš si jich radši ? Miluješ je ?
Inizio
Condividere
Jaký Máš Vztah K Romům
Na ulici vidíš jak auto přejede roma a ujede. Na místě ale zůstane spz auta. Co uděláš???
Domanda 1 / 5
Kopnu spz do kanálu
Okamžitě vezmu spz a zavolám policii. Nemám li mobil budu utíkat na policii nahlásit to.
Sklopim hlavu a budu dělat že to nevidím abych neměl/a problémy
Jaký Máš Vztah K Romům
Za obchodnním centrem tě přepadne skupinka romů. Co uděláš???
Domanda 2 / 5
Dám jim peněženku,mobil a uteču. Později možná zavolam policii.
Řeknu jim: Hoši já jsem s váma a ubalíš si s nima jointa
Vytáhnu teleskop a co nejvíc jich zmlátim. Je mi jedno že taky možná dostanu ale hlavně ať dostanou oni
Jaký Máš Vztah K Romům
Když jdeš po ulici a vidíš 5 romů vedle sebe jak jde přes celý chodník co uděláš???
Domanda 3 / 5
Obejdu je po silnici a pozdravim je vesele pozdravem: Čáu bráchové!!!
Přejdu na druhý chodník respektivně to obejdu po silnici.
Projdu jima hlava nehlava a pořádně do nich strčim!!! Když budou mít kecy tak jim rozkopu hubu!!!
Jaký Máš Vztah K Romům
Jsi svědkem toho jak 2 romové okrádají chlápka v kravatě. Co uděláš???
Domanda 4 / 5
Co nejrychleji z místa činu uteču aby si mě nevšimli. Možná za rohem zavolám policii
Půjdu je povzbudit nebo jim i pomůžu. Ten zmetek je tak bohatej že si může koupit nový věci!!!
Rozeběhnu se a kopnu každýho do břicha až vyflusnou krev. Co si to dovolujou vůbec. Vrátim věci muži v kravatě a ty kriminálníky ještě zkopu na zemi
Jaký Máš Vztah K Romům
Měl jsi někdy problémy z romy???
Domanda 5 / 5
Ano měl ale nechci se o tom bavit/ Ne neměl a radši nechci
Ano přepadli mě/šikanovali mě/vyhrožovali mi nebo někomu z mých známých
Né jsou to fajn kluci!!! Lepší jak bílý!!!
Creato da
Marty.Murazik42
Crea il tuo quiz
Online People - Incontri, chatta e incontra nuove persone
Quiz consigliati
Che Console Sei?
Proviamoci
Che Personaggio Di Icarly 6?
Sei Una Persona Ok O Uno Sfigato???
Cosa Sai Di Ps3
Che Razza Di Cavallo Sei??
Quale James Bond Sei?
Quanto Ti Piace Pariare?
Scopri Quale Telefono Cellulare Fa Per Te!
Che Tipo Sei?
Che Personaggio Di Naruto Sei ?
Ke Giocatore Della Champions League 2009-2010 Sei?
Quanto Sei Bravo In Chimica?
A Quale Chitarrista Assomigli Di Più?
Qual'è Il Tuo Gusto Preferito?
Con Quale Energia Ti Ricarichi? Il Tuo Alter Eco
Quanto Conosci La Saga Di Twilight??
Quanto Sei Liberale ?
Quanto Sei Bello ??
Poso Epixirimatiko Mialo Ise?
Chi Ti Sposerà
Quanto Conosci Sarno
Che Componente Dei Trivium Sei?
Quale Personaggio Di Soul Eater Sei?
Diiiirg!!!
Vediamo Quanto Ne Sai Sul Nuoto...
Er Traffico De Roma
Quale Giocatore Del T.N.C.S.P. Sei?
Qual Sarà Il Tuo Mese Ideale?
Quanto Ti Odi
Altri quiz
Sondaggi consigliati
" Pes, O Fifa ? "
Pronostico Calcio Live
Protagonisti Del Proprio Sogno
Quali Sono Le Vere 7 Meraviglie Del Mondo?
Vota Il Miglior Film
Chi Vincerà La Uefa Champions Legue 2009/2010
Votazione!
Vota Il Miglior Film
Canzoni TWICE
Ki È Meglio???
Più sondaggi
App suggerite
Come Sarà La Giornata Di Oggi?
Quanto Conosci Tisiiii
Simpa O Antipa??
Divertente O Noioso ?
Pazza O Normale?
Più applicazioni