Miluje Tě Někdo?

Miluje Tě Někdo?

♥♥ Ano=♥ ? Bojí se ti to říct ? Ne..nikdo tě nemiluje.. ?

Inizio Condividere
Miluje Tě Někdo?
Ahoj.bojíš se výsledku?
Miluje Tě Někdo?
Miluje Tě Někdo?
Je zadaný?
Domanda 3 / 5
Miluje Tě Někdo?
Myslíš že by jste se k sobě hodily?
Miluje Tě Někdo?
Tak čau
Domanda 5 / 5