Jak By Tě Babička Pojmenovala?

Jak By Tě Babička Pojmenovala?

...:-) Nijak ? Pechaňa/Hugo ? Gertrůda/Lenin ? Ludmila/Fakáč ? Andrea/Ivan ?

Inizio Condividere
Jak By Tě Babička Pojmenovala?
Na co začíná Tvé jméno?
Domanda 1 / 5
Jak By Tě Babička Pojmenovala?
Jsi hezký/á
Domanda 2 / 5
Jak By Tě Babička Pojmenovala?
Jak By Tě Babička Pojmenovala?
Jak By Tě Babička Pojmenovala?
Je tvá babička hodná?