Social App Builder
Social App Builder
Új alkalmazás létrehozása
English
Azərbaycan dili
Bahasa Indonesia
Bahasa Melayu
Čeština
Dansk
Deutsch
Español
Français
Hrvatski
Italiano
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Română
Shqip
Slovenčina
Slovenščina
Suomi
Svenska
Tiếng Việt
Türkçe
Ελληνικά
Български
Македонски
Русский
Српски
עברית
العربية
हिन्दी
বাংলা
ภาษาไทย
ქართული
中文
한국어
日本語
Other Languages
Hozzon létre egy fiókot
Bejelentkezés
Hangi Oyun Karakterisin?
Eh zamanında oyun oynadık,belki oyundan dönüyorsun.Ama kim olduğunu bilmiyorsun!
Rajt
Részvény
Hangi Oyun Karakterisin?
Evin nerde?
Kérdés 1 / 6
Amerika da stada yakın olmayan bi yerde.
Ev yok sadece mantar var :)
Host gezegeninde.
Icecrown un orta yerinde,Kalimdor a da Lordaeon a da yakın malesef soğuk bi yerde =)
Kara tapınakta karı kız arıyorum :)
Maaalikane zorunamı GiTti?! :(
Hangi Oyun Karakterisin?
Nasıl birisin?
Kérdés 2 / 6
Acımasız ve havalı.
Duygusuz
Gülüyos gidiyos adiyos x)
Kızgın
Mutlu,her zaman güler yüzlü =)
Sanane harv Legi Gömuyom Gu ZeyLF setan
Hangi Oyun Karakterisin?
En çok ne istedin?
Kérdés 3 / 6
Bi kaç kişiyi daha mezara gömmeyi.
Bilmem eğlenmek yetiyor.
En iyi kılıççı olmak x(
İntikam istiyorummm uleeeyyynn!
Prensesi eve getirmeyi xD
Şu öbür gezegeni ordakilerin kafasına geçirmeyi.
Hangi Oyun Karakterisin?
Maaşın ne kadar?
Kérdés 4 / 6
100000000 altın la 20000000000 arası aylık var gelen 'misafirlerden' :)
1500 lira uzay seyahatinden çıkan para işte.
Emin değilim zenginde olabilirim fakirde.
Günde 50-100 kemik,Bir iki tas kan süs kafalar okadar :(
Ne maaşı bulduğumuz mantarı yiyoruz yavv.İşler batık zaten T_T
Valla baba parası bilmem ne kadar olduğunu.
Hangi Oyun Karakterisin?
Nasıl görünüyosun?
Kérdés 5 / 6
Adamı öldürçek kadar karizmatiğim.
Bilmem nasıl?
bu zırh biraz garip oyüzden kalkamıyorum da aynaya bakim :(
Çoook güzeliimmmm o_O
Eeee ayıp olcak ta inek yalamış gibi saçmanken gibi yüzüm içe çökük gözlerim var.
Süper yakışıklıyım bide gözüm kapalı olmasa var yaaaa :)
Hangi Oyun Karakterisin?
What is this?
Kérdés 6 / 6
efem canım??
I can't speak english.
It is a graveyard and I will put you in. x)
It is a pencil. xD
It is a princess.
nece bu hothça mı zortça mı yaaa?
Készítette:
Azil_Yesilkaya
Készítse el saját kvízét
Online People – Ismerkedés, csevegés és új emberek megismerése
Javasolt kvízek
Mennyire Vagy Kutyabolod?
Intellektus Teszt
Mennyire Vagy Hármas-Nyolcas?
Mennyire Szereted Az Iskolát?
Milyen Zene Illik Leginkább Rád?
Chukapp
Mennyire Vagy Apa ?
I Q - Teszt
Mennyire Vagy Toleráns?
Anubisztkkviz
Milyen Szerves Vegyület Lennél?
Mennyire Ismered Amerikát?
Melyik Személyiségtípusba Tartozol?
Mennyire Vagy Kommandós?
Mennyire Vagy Hármas-Nyolcas?
Hány Tequilát Tudsz Meginni Jorgosznál?
Vajon Te Mennyire Vagy Csillámmala?
Milyen Pia Vagy? :D
Mennyire Vagy Élelmiszer-Tudatos?
Ki Lennél A Dallasból?
Te Túlélnéd, Ha Tökönrúgnál Egy Medvét?
Mit Csináljak Nyáron?
Milyen Vagy Valójában?
Milyen Éved Lesz 2010-Ben?
Családi Cuci Teszt
Jó Alakod Van?
Csoki Kvíz
Cirkuszművészeti Kvíz
Korrupció A Dobozban!
Mondok Egyet
További kvízek
Javasolt szavazások
Justin Bieber
Szavazós
Moca Vs Chuck
Lionel Messi Vs Cristiano Ronaldo
Szavazz Kik Legyenek A A 2011-Es Főhe Fellépői
Szerinted Ki Lesz A Nyerő?
Melyik A Legjobb Zenei Stílus?
Szavazz És Nyerj!
Az X-Faktor Döntősei Közül Kit Látnál Szívesen A 2
Bikicsunáj Vs. Ken Lííí
További szavazások
Javasolt alkalmazások
Ma Mennyire Vagy Bükicsunáj???
Mentor Vagy Versenyző?
Mennyire Vagy Sátánkurva?
Szerencsés Leszel Ma ?
Mennyire Leszel Oszlop A Hétvégén?
További alkalmazások