...Vies Sa Kissať??...

...Vies Sa Kissať??...

xDD No fuj.. ? Dáá sa to.. xD ? Mááš Prax xDD ?

शुरू शेयर करना
...Vies Sa Kissať??...
Kolko si mal/a Dievcat/chalanow??
प्रश्न 1 / 5
...Vies Sa Kissať??...
Co urobíš,ked sa tvoj/e Dievca/xalan kissa s inim/inou?
...Vies Sa Kissať??...
Kissal/a si sa uz niekedy vobec?
प्रश्न 3 / 5
...Vies Sa Kissať??...
Aky/a si podla teba v kissaníí??
...Vies Sa Kissať??...
Tak teda na rozlučku posielam kiss :-*