Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč

Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč

......:-) Holčička :-) ? Chlapeček :-) ? Dvojčátka :-) ?

Αρχή Μερίδιο
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
Máte chuť na sladké?
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
Je vám po nějakém jídle špatně?
Ερώτηση 2 / 5
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
Jakou barvu máte ráda?
Ερώτηση 3 / 5
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
Oblíbené jídlo v těhotenství?
Ερώτηση 4 / 5
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
To je vše :-)....zdravím a držím palečky
Ερώτηση 5 / 5