Social App Builder
Social App Builder
Opret ny app
English
Azərbaycan dili
Bahasa Indonesia
Bahasa Melayu
Čeština
Dansk
Deutsch
Español
Français
Hrvatski
Italiano
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Română
Shqip
Slovenčina
Slovenščina
Suomi
Svenska
Tiếng Việt
Türkçe
Ελληνικά
Български
Македонски
Русский
Српски
עברית
العربية
हिन्दी
বাংলা
ภาษาไทย
ქართული
中文
한국어
日本語
Other Languages
Opret en konto
Log ind
Co Si Vo Tobě Všichny Ale Úpně Všichny Myslí ??
tak co nevíš já taky ne ale zachvilku to už budeš vědět :) Všichny si votobě myslí že si fajn a to moc :) (SUPER) ?
Start
Del
Co Si Vo Tobě Všichny Ale Úpně Všichny Myslí ??
myslíš si že si hezká/ej ???
Spørgsmål 1 / 6
jjjjj nejhezčí a nejkrásnější :)
no možná že kdybych měl 2.000.000.000 tak určitě ano xDDDDD
no nwm asi..... já nwm :)
no to musíš vědět ty jestly se ti líbim :)
sem tak hnusnej že se mě lidi bojí hahahah :P :P :P
Co Si Vo Tobě Všichny Ale Úpně Všichny Myslí ??
co si za styl ????
Spørgsmål 2 / 6
barbie,šampon,sem nejlepší hoper/ka
no já nwm (hoper/ka emo/uš scene )
no nevim dneska sem se moc neukázal takže asi houmlesák xDD pokud je to styl xD
normal člověk :)
sem ty nejhorší a nej zabijáčtější hahahha :P :P možná gothic ty sou mastný :D
Co Si Vo Tobě Všichny Ale Úpně Všichny Myslí ??
co by si vesvětě změnil/a ??
Spørgsmål 3 / 6
asi jen bych změnil aby paroubek vypadal jak největší debil podsluncem xDD a ty aby sme byly všichny avataři xDDD
asi nic ted mě nic neńapadá
lepší make-up to co vyrábí sou sračky lepší počítače a nějaký věci lepší bekovky atak prostě
no jen ty dnešní lidi chovaj se jak pitomci no jo co nadělám
všechno chci aby tady byla krev lepší zbraně a víc bomb a takových věciček :P:P
Co Si Vo Tobě Všichny Ale Úpně Všichny Myslí ??
co posloucháš ???
Spørgsmål 4 / 6
muziku na tu sem expert já jenom poslouchám !!!!!!! a hlavně disco :)
no třeba hannah montana pink atd. jo třeba g-unit atd.
no skoro všechno co poslouchaj kámoši :)
no tak třeba pěkný songy hlavně ty co si dávám na facebook no vi ví te co :)
poslouchám jen praskací kuličky a petardy co házim do košů :P :P
Co Si Vo Tobě Všichny Ale Úpně Všichny Myslí ??
líbil se ti kvíz ??
Spørgsmål 5 / 6
byl fajn :)
jo šlo to :)
jo šlo to malinko komickej ale jinak fajn xDD
neeeeeee takovej trapnej fůůj musim si udělat depilaci a nalakovat nechty ch a nebo se dívat jestly sem nejlepší
néééééééééééééééééééééé je to stráta času už sem moch dávno podpálit školu :P :P
Co Si Vo Tobě Všichny Ale Úpně Všichny Myslí ??
tak už musim jít tak čau
Spørgsmål 6 / 6
jj čau :)
konečně debile du za kámoškama/kámošema povídat drby
nazdar a pamatuj kdyby sem ti omylem podpálil barák nikomu to neříkej je ti to jasný :P :P xD
papappaap si zlato díky za kvíz :-* xDD
tak čau doufám že už budu mít klid uffff :)
Oprettet af
Bettye.Bednar
Lav din egen quiz
Online People - Dating, chat og mød nye mennesker
Foreslåede quizzer
Hvor Godt Kender Du Mig? ;O
Hvilken Computer Type Er Du?
Hvor Dum Er Du?
Hvad Er Dit Munke Navn?
Er Du God Til Historie?
Mega Klog(Som Mathias Roland Andersen) Eller Blond
Smuk<3 Eller Total Klam!
Elsker Du Øl?
Hvilken Rejsetype Er Du?(Mænd)
Hvilken Person Er Du I Dag?
Hvor Bøsse Er Du ?
Er Du Et Nysgerrigt Menneske?
Hvilken Fotballspiller Er Du?
Hvad Sker Der Imorgen?
Hvor Godt Kender Du Bertil?
Er Du Selvglad
Hvilken Fotballspiller Er Du?
Hvor Meget Sh´Er Er Du 2
Hvilken Bil Kører Du I Om 5-10 År
Hvilken Sodavand Er Du?
Hvilken Fugl Er Du?
Hvilken Fotballspiller Er Du?(Veldig Proff)
Hvilken Drink Er Du?
Hvis Du Var En Bil, Hvilken Bil Er Du Så?
Hvilket Dyr Var Du I Dit Tidligere Liv?
-/Hvor Klog Er Du/-
Idiot Test
How Well Do U Know Henrik Mikkelsen
Er Du Afhængig Af Sol?
Hvad For Et Dyr Er Du
Flere quizzer
Foreslåede afstemninger
Afstemning
Hvad Synes Du???
Hvem Er Pænest?
Hvem Vinder Vm?
T Shirt Konkurrence
Erfaring Med Træpiller - Landeopdelt
Hvilken Af Disse Øl Er Bedst???
Få 50% På Din Vare!
Utroskab
Hvem Er Bedst
Flere afstemninger
Foreslåede apps
Er Du Ninja Idag?
Hvor Forelsket Er Du?
Hvor Dum Er Du Idag?
Hvor Meget Har Du Lyst Til Slik I Dag?
Dum/Klog
Flere apps