Máš Rád(A) Zvířata?

Máš Rád(A) Zvířata?

Máš rád(a) zvířata? Ne,ale je mi jich líto ? Ne ? Ano-Miluju je ?

Start Del
Máš Rád(A) Zvířata?
Ahoj
Spørgsmål 1 / 5
Máš Rád(A) Zvířata?
Jak se máš?
Máš Rád(A) Zvířata?
Chodíš rád(a) do zoo?
Máš Rád(A) Zvířata?
Máš doma nějaké domácí zvíře?
Máš Rád(A) Zvířata?
Tak ahoj.
Spørgsmål 5 / 5