lalala
Jeste jednou
Jednoduchá hra o to, kdo pozná více i-politiků podle fotky...
Přidej vlastní názor
Volby se blíží....Koho by jsi volil ?
Nejlepší spisovatelka od A
chcete chodit do Ne/Kuřáckého baru?
co se ti libi vic?
Internetové volby - lze zvolit poue Paroubka, Topolánka nebo nikoho.
vypadáš normál nebo normál2?
select who is the best...
Tak co chceš osobu která tě nechce?!Zjisti jestli tě chce nebo ne
There are some "substyles" of metal, you can choose one of them!
Tak řekni, kdo je lepší
Zkoumá pohlaví uživatelů
Kdo je nej?
Hlasujte... Pro nejlepší tým
Obsahem této aplikace je anketa, ve které se hlasuje kdo si myslíte že vyhraje letošní ?MS 2010 ve f...
Hlasujte jaký tým získá na ZOH zlatou medaili.
HLASUJTE!
sdcxyečščěščwe
Jaké mýdlo preferujete? Tekuté nebo pevné?
Plzeň je proslulá zejména svým pivem, nádražím a hokejem. Souhlasíš?
jaka to bude dobrudka
Choose one of 20 2010 Harley Davidson models
Zde můžete hlasovat pro vaše nejlepší hvězdy!!! :-)
fcghn
u parkánu 7. třída
Bude "3.J proti PROFESORŮM" nejnavštěvovanější divadlo Divadlo Divadelního Festivalu 2010?
Jakou používáte florbalku?
jsi nebo nejsi rastafarian?
1233456789123456789123 4567899876543219876543 21
Zprůměrovat lze vše. Jaká je ale skutečná velikost pánského přirození?
Hlasovací aplikace o spokojenosti s novým facebookem
čekáš na svou lásku? Tu zjištíš jestly tě náká potká v tomto roce..
3 roky jsou za námi a škola zase začala.
který???
ODS - ČSSD
kouřit nebo nekouřit v baru ...
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit?
Jak vytovrit na FB
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit?
Veřejné mínění o životě v naší obci..
___!______
RWE se rozhodlo postavit v těsné blízkosti města Čelákovice paroplynovou elektrárnu, která bude novo...
Komu fandíš ve volbáchy do poslanecké sněmovny?
Tak co ti víc chutná? :))
Jste zastánci Chodúra a nebo jste to přáli víc Šmajdovi?
teticek
Hlasovani o nejlepsi barvu gomovych medvidku harribo. Mam to do skoly, tak pls hlasujte
ted se ukáže Ravda
Co je lepší?
Dejte hlas
všichni sou hrozný,ale najdou se i tací,Kteří nejsou tak příšerný,ale k věci tady máte 5 uchazečů o ...
Jis fanoušek nebo si na něj jen hraješ?
czech republic- latvia
Hlasujtééé!! :)
Hlasování o trávě a Lukášovi
Kdo vyhraje v Kanadě hokej?
...........
Předvolební facebookový výzkum určen pouze pro dospělé, to je od 18-ti let výše! Spoléháme na to, že...
gdbdybybdbdfb
Anketa o nejoblíbenější klub v Brně...
Torres,Ronaldo,Messi?? nebo někdo jiný?
Nejlepší hokejový klub v ČR
Jezdíte na motocyklu? ne? a proč? ne tolik jak byste chtěli?
antifa bo hákoš?
football
Zvolte hezčí dres.
Koho budeš volit ve volbách do sněmovny?
no tak co ? :D
fotbal
Jake jsou věci
Hlasujte za najlepsiu reklamu Kofoly roka 2009
Co máš radši za TV kanál ???
zvolte seriál který se vám líbí víc
Máš ráda psi nebo kočky?
Fšemožné hlasování =) Možnosti jsou napsané obecně, ale snad poznáte kam váš oblíbený nápoj patří =...
auta jen pro fanoušky tuningu
Zvolte nejlepšího hráče z našeho týmu.
Anketa
něco málo z Twilight
Chcete mít školu
Taak, komu víc věříte, kdo má víc těch lepších vlastností, na koho je větší spolehnutí, kdo je hodně...
natipuj
Created by Atic
Twilight vs TVD
Zimní olympijské hry 2010
Jakou z těchto značek máte nejradši???
ANO/NE
3 roky jsou za námi a škola zase začala.
Ve kterém ročníku to bylo nejlepší?
JSEM fanninka LOLLIPOPZ 🩵💛🩷💚 a TY?😉