Tak co chceš osobu která tě nechce?!Zjisti jestli tě chce nebo ne
Hlasujte jaký tým získá na ZOH zlatou medaili.
Máš ráda psi nebo kočky?
Předvolební facebookový výzkum určen pouze pro dospělé, to je od 18-ti let výše! Spoléháme na to, že...
Jakou používáte florbalku?
Jake jsou věci
football
Anketa
Zimní olympijské hry 2010
Choose one of 20 2010 Harley Davidson models
Dejte hlas
vypadáš normál nebo normál2?
select who is the best...
antifa bo hákoš?
fcghn
Kdo je nej?
Bude "3.J proti PROFESORŮM" nejnavštěvovanější divadlo Divadlo Divadelního Festivalu 2010?
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit?
Obsahem této aplikace je anketa, ve které se hlasuje kdo si myslíte že vyhraje letošní ?MS 2010 ve f...
Jeste jednou
něco málo z Twilight
Plzeň je proslulá zejména svým pivem, nádražím a hokejem. Souhlasíš?
co se ti libi vic?
Tak co ti víc chutná? :))
sdcxyečščěščwe
Hlasovací aplikace o spokojenosti s novým facebookem
všichni sou hrozný,ale najdou se i tací,Kteří nejsou tak příšerný,ale k věci tady máte 5 uchazečů o ...
Nejlepší spisovatelka od A
Zkoumá pohlaví uživatelů
lalala
auta jen pro fanoušky tuningu
There are some "substyles" of metal, you can choose one of them!
který???
ted se ukáže Ravda
Hlasovani o nejlepsi barvu gomovych medvidku harribo. Mam to do skoly, tak pls hlasujte
Volby se blíží....Koho by jsi volil ?
Jezdíte na motocyklu? ne? a proč? ne tolik jak byste chtěli?
fotbal
1233456789123456789123 4567899876543219876543 21
Kdo vyhraje v Kanadě hokej?
Jakou z těchto značek máte nejradši???
Anketa o nejoblíbenější klub v Brně...
...........
HLASUJTE!
Internetové volby - lze zvolit poue Paroubka, Topolánka nebo nikoho.
jaka to bude dobrudka
RWE se rozhodlo postavit v těsné blízkosti města Čelákovice paroplynovou elektrárnu, která bude novo...
Torres,Ronaldo,Messi?? nebo někdo jiný?
Hlasování o trávě a Lukášovi
Taak, komu víc věříte, kdo má víc těch lepších vlastností, na koho je větší spolehnutí, kdo je hodně...
natipuj
Jis fanoušek nebo si na něj jen hraješ?
Nejlepší hokejový klub v ČR
ANO/NE
Hlasujtééé!! :)
ODS - ČSSD
czech republic- latvia
kouřit nebo nekouřit v baru ...
gdbdybybdbdfb
Zde můžete hlasovat pro vaše nejlepší hvězdy!!! :-)
Hlasujte za najlepsiu reklamu Kofoly roka 2009
Komu fandíš ve volbáchy do poslanecké sněmovny?
Přidej vlastní názor
jsi nebo nejsi rastafarian?
no tak co ? :D
___!______
Zvolte hezčí dres.
zvolte si sveho nejoblibenejsiho hrace sveta
Jaké mýdlo preferujete? Tekuté nebo pevné?
Jak vytovrit na FB
zvolte seriál který se vám líbí víc
Twilight vs TVD
Jednoduchá hra o to, kdo pozná více i-politiků podle fotky...
Co je lepší?
chcete chodit do Ne/Kuřáckého baru?
Veřejné mínění o životě v naší obci..
Zprůměrovat lze vše. Jaká je ale skutečná velikost pánského přirození?
Hlasujte... Pro nejlepší tým
teticek
Tak řekni, kdo je lepší
Created by Atic
Jste zastánci Chodúra a nebo jste to přáli víc Šmajdovi?
Chcete mít školu
Koho budeš volit ve volbách do sněmovny?
čekáš na svou lásku? Tu zjištíš jestly tě náká potká v tomto roce..
Co máš radši za TV kanál ???
Zvolte nejlepšího hráče z našeho týmu.
Fšemožné hlasování =) Možnosti jsou napsané obecně, ale snad poznáte kam váš oblíbený nápoj patří =...
3 roky jsou za námi a škola zase začala.
Jake jsou věci
Zápas EL
Mno ták.. Už hlasuj ! =D