Anketa
Co je lepší?
RWE se rozhodlo postavit v těsné blízkosti města Čelákovice paroplynovou elektrárnu, která bude novo...
všichni sou hrozný,ale najdou se i tací,Kteří nejsou tak příšerný,ale k věci tady máte 5 uchazečů o ...
čekáš na svou lásku? Tu zjištíš jestly tě náká potká v tomto roce..
Dejte hlas
Tak co chceš osobu která tě nechce?!Zjisti jestli tě chce nebo ne
Zimní olympijské hry 2010
Hlasovací aplikace o spokojenosti s novým facebookem
...........
Máš ráda psi nebo kočky?
czech republic- latvia
lalala
Nejlepší spisovatelka od A
Zkoumá pohlaví uživatelů
zvolte si sveho nejoblibenejsiho hrace sveta
Fšemožné hlasování =) Možnosti jsou napsané obecně, ale snad poznáte kam váš oblíbený nápoj patří =...
jakej sport
Jezdíte na motocyklu? ne? a proč? ne tolik jak byste chtěli?
Jake jsou věci
antifa bo hákoš?
Hlasování o trávě a Lukášovi
fotbal
fcghn
Volby se blíží....Koho by jsi volil ?
auta jen pro fanoušky tuningu
Hlasovani o nejlepsi barvu gomovych medvidku harribo. Mam to do skoly, tak pls hlasujte
Jis fanoušek nebo si na něj jen hraješ?
Jakou používáte florbalku?
3 roky jsou za námi a škola zase začala.
Plzeň je proslulá zejména svým pivem, nádražím a hokejem. Souhlasíš?
kouřit nebo nekouřit v baru ...
teticek
There are some "substyles" of metal, you can choose one of them!
Anketa o nejoblíbenější klub v Brně...
___!______
sdcxyečščěščwe
Nejlepší hokejový klub v ČR
Hlasujte jaký tým získá na ZOH zlatou medaili.
Zprůměrovat lze vše. Jaká je ale skutečná velikost pánského přirození?
Koho budeš volit ve volbách do sněmovny?
Chcete mít školu
zvolte seriál který se vám líbí víc
Hlasujte... Pro nejlepší tým
jaka to bude dobrudka
Co máš radši za TV kanál ???
jsi nebo nejsi rastafarian?
Tak co ti víc chutná? :))
ODS - ČSSD
Předvolební facebookový výzkum určen pouze pro dospělé, to je od 18-ti let výše! Spoléháme na to, že...
Torres,Ronaldo,Messi?? nebo někdo jiný?
Internetové volby - lze zvolit poue Paroubka, Topolánka nebo nikoho.
Taak, komu víc věříte, kdo má víc těch lepších vlastností, na koho je větší spolehnutí, kdo je hodně...
Přidej vlastní názor
Obsahem této aplikace je anketa, ve které se hlasuje kdo si myslíte že vyhraje letošní ?MS 2010 ve f...
Zde můžete hlasovat pro vaše nejlepší hvězdy!!! :-)
Kdo je nej?
něco málo z Twilight
Hlasujte za najlepsiu reklamu Kofoly roka 2009
Komu fandíš ve volbáchy do poslanecké sněmovny?
Zvolte hezčí dres.
Choose one of 20 2010 Harley Davidson models
HLASUJTE!
Bude "3.J proti PROFESORŮM" nejnavštěvovanější divadlo Divadlo Divadelního Festivalu 2010?
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit?
Jakou z těchto značek máte nejradši???
Created by Atic
football
ted se ukáže Ravda
Tak řekni, kdo je lepší
ANO/NE
Jednoduchá hra o to, kdo pozná více i-politiků podle fotky...
u parkánu 7. třída
vypadáš normál nebo normál2?
natipuj
Veřejné mínění o životě v naší obci..
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit?
no tak co ? :D
gdbdybybdbdfb
select who is the best...
Twilight vs TVD
Jeste jednou
Hlasujtééé!! :)
který???
Kdo vyhraje v Kanadě hokej?
chcete chodit do Ne/Kuřáckého baru?
Zvolte nejlepšího hráče z našeho týmu.
co se ti libi vic?
Jaké mýdlo preferujete? Tekuté nebo pevné?
není potřeba
Nemuzem se dohodnout kdo je hezčí tak to musíte rozhodnout vy!!
mno prostě anketa