czech republic- latvia
Co je lepší?
Jaké mýdlo preferujete? Tekuté nebo pevné?
Kdo je nej?
___!______
kouřit nebo nekouřit v baru ...
Fšemožné hlasování =) Možnosti jsou napsané obecně, ale snad poznáte kam váš oblíbený nápoj patří =...
Jake jsou věci
gdbdybybdbdfb
Co máš radši za TV kanál ???
Jeste jednou
Hlasovani o nejlepsi barvu gomovych medvidku harribo. Mam to do skoly, tak pls hlasujte
Předvolební facebookový výzkum určen pouze pro dospělé, to je od 18-ti let výše! Spoléháme na to, že...
jakej sport
Obsahem této aplikace je anketa, ve které se hlasuje kdo si myslíte že vyhraje letošní ?MS 2010 ve f...
Jis fanoušek nebo si na něj jen hraješ?
select who is the best...
Veřejné mínění o životě v naší obci..
Zprůměrovat lze vše. Jaká je ale skutečná velikost pánského přirození?
Taak, komu víc věříte, kdo má víc těch lepších vlastností, na koho je větší spolehnutí, kdo je hodně...
něco málo z Twilight
no tak co ? :D
Hlasovací aplikace o spokojenosti s novým facebookem
Přidej vlastní názor
Anketa
Chcete mít školu
Hlasování o trávě a Lukášovi
Kdo vyhraje v Kanadě hokej?
HLASUJTE!
Torres,Ronaldo,Messi?? nebo někdo jiný?
zvolte seriál který se vám líbí víc
Nejlepší hokejový klub v ČR
antifa bo hákoš?
Jezdíte na motocyklu? ne? a proč? ne tolik jak byste chtěli?
Plzeň je proslulá zejména svým pivem, nádražím a hokejem. Souhlasíš?
ted se ukáže Ravda
chcete chodit do Ne/Kuřáckého baru?
čekáš na svou lásku? Tu zjištíš jestly tě náká potká v tomto roce..
u parkánu 7. třída
teticek
Jak vytovrit na FB
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit?
football
auta jen pro fanoušky tuningu
Hlasujtééé!! :)
lalala
Nejlepší spisovatelka od A
1233456789123456789123 4567899876543219876543 21
Tak co ti víc chutná? :))
Created by Atic
Zkoumá pohlaví uživatelů
Twilight vs TVD
ANO/NE
...........
Jakou z těchto značek máte nejradši???
Choose one of 20 2010 Harley Davidson models
Máš ráda psi nebo kočky?
zvolte si sveho nejoblibenejsiho hrace sveta
Zvolte nejlepšího hráče z našeho týmu.
RWE se rozhodlo postavit v těsné blízkosti města Čelákovice paroplynovou elektrárnu, která bude novo...
Volby se blíží....Koho by jsi volil ?
Dejte hlas
Zimní olympijské hry 2010
Tak řekni, kdo je lepší
Jakou používáte florbalku?
Hlasujte... Pro nejlepší tým
Hlasujte za najlepsiu reklamu Kofoly roka 2009
fotbal
Jednoduchá hra o to, kdo pozná více i-politiků podle fotky...
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit?
ODS - ČSSD
3 roky jsou za námi a škola zase začala.
Koho budeš volit ve volbách do sněmovny?
Jste zastánci Chodúra a nebo jste to přáli víc Šmajdovi?
jsi nebo nejsi rastafarian?
Zde můžete hlasovat pro vaše nejlepší hvězdy!!! :-)
co se ti libi vic?
všichni sou hrozný,ale najdou se i tací,Kteří nejsou tak příšerný,ale k věci tady máte 5 uchazečů o ...
Tak co chceš osobu která tě nechce?!Zjisti jestli tě chce nebo ne
Anketa o nejoblíbenější klub v Brně...
fcghn
sdcxyečščěščwe
natipuj
vypadáš normál nebo normál2?
Komu fandíš ve volbáchy do poslanecké sněmovny?
jaka to bude dobrudka
Bude "3.J proti PROFESORŮM" nejnavštěvovanější divadlo Divadlo Divadelního Festivalu 2010?
Internetové volby - lze zvolit poue Paroubka, Topolánka nebo nikoho.
Zvolte hezčí dres.
který???
Internetové volby - lze zvolit poue Paroubka, Topolánka nebo nikoho.
jakej je nejlepší učitel/ka
fcghn