vypadáš normál nebo normál2?
Zvolte hezčí dres.
Hlasujtééé!! :)
fotbal
něco málo z Twilight
Volby se blíží....Koho by jsi volil ?
RWE se rozhodlo postavit v těsné blízkosti města Čelákovice paroplynovou elektrárnu, která bude novo...
natipuj
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit?
Jste zastánci Chodúra a nebo jste to přáli víc Šmajdovi?
Hlasujte jaký tým získá na ZOH zlatou medaili.
fcghn
Internetové volby - lze zvolit poue Paroubka, Topolánka nebo nikoho.
Zprůměrovat lze vše. Jaká je ale skutečná velikost pánského přirození?
Jakou používáte florbalku?
Jake jsou věci
Hlasujte za najlepsiu reklamu Kofoly roka 2009
Anketa o nejoblíbenější klub v Brně...
There are some "substyles" of metal, you can choose one of them!
Jis fanoušek nebo si na něj jen hraješ?
Jednoduchá hra o to, kdo pozná více i-politiků podle fotky...
chcete chodit do Ne/Kuřáckého baru?
Jeste jednou
Hlasovací aplikace o spokojenosti s novým facebookem
Tak co ti víc chutná? :))
Hlasovani o nejlepsi barvu gomovych medvidku harribo. Mam to do skoly, tak pls hlasujte
czech republic- latvia
Veřejné mínění o životě v naší obci..
gdbdybybdbdfb
no tak co ? :D
zvolte si sveho nejoblibenejsiho hrace sveta
co se ti libi vic?
Jakou z těchto značek máte nejradši???
Obsahem této aplikace je anketa, ve které se hlasuje kdo si myslíte že vyhraje letošní ?MS 2010 ve f...
Hlasujte... Pro nejlepší tým
kouřit nebo nekouřit v baru ...
ted se ukáže Ravda
Hlasování o trávě a Lukášovi
auta jen pro fanoušky tuningu
Jezdíte na motocyklu? ne? a proč? ne tolik jak byste chtěli?
antifa bo hákoš?
zvolte seriál který se vám líbí víc
jaka to bude dobrudka
Kdo vyhraje v Kanadě hokej?
select who is the best...
football
teticek
3 roky jsou za námi a škola zase začala.
Tak co chceš osobu která tě nechce?!Zjisti jestli tě chce nebo ne
Kdo je nej?
Created by Atic
Plzeň je proslulá zejména svým pivem, nádražím a hokejem. Souhlasíš?
Nejlepší hokejový klub v ČR
Anketa
...........
Dejte hlas
Taak, komu víc věříte, kdo má víc těch lepších vlastností, na koho je větší spolehnutí, kdo je hodně...
Předvolební facebookový výzkum určen pouze pro dospělé, to je od 18-ti let výše! Spoléháme na to, že...
Tak řekni, kdo je lepší
Zde můžete hlasovat pro vaše nejlepší hvězdy!!! :-)
Komu fandíš ve volbáchy do poslanecké sněmovny?
1233456789123456789123 4567899876543219876543 21
ODS - ČSSD
Twilight vs TVD
Jak vytovrit na FB
čekáš na svou lásku? Tu zjištíš jestly tě náká potká v tomto roce..
Choose one of 20 2010 Harley Davidson models
Nejlepší spisovatelka od A
všichni sou hrozný,ale najdou se i tací,Kteří nejsou tak příšerný,ale k věci tady máte 5 uchazečů o ...
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit?
Co máš radši za TV kanál ???
Co je lepší?
jsi nebo nejsi rastafarian?
Zvolte nejlepšího hráče z našeho týmu.
Koho budeš volit ve volbách do sněmovny?
Přidej vlastní názor
Zimní olympijské hry 2010
který???
Jaké mýdlo preferujete? Tekuté nebo pevné?
Máš ráda psi nebo kočky?
HLASUJTE!
sdcxyečščěščwe
Bude "3.J proti PROFESORŮM" nejnavštěvovanější divadlo Divadlo Divadelního Festivalu 2010?
jakej sport
u parkánu 7. třída
ANO/NE
Chcete mít školu
lalala
Zkoumá pohlaví uživatelů
Facebookový průzkum poslechovosti pražských a celoplošných rádií, která se dají naladit v Praze. (Ma...
Volby se blíží....Koho by jsi volil ?
prosím, obětujte nám pár vteřin a hlasujte :D