Kretén Nebo Normalní?

Kretén Nebo Normalní?

je prostě hustej!! Si úplně normalní...prostě neni co rešit ? No něco mezi... ? Ty úplně debilní kretén radši ani nevycházej na ulici!!! ?

Start Podíl
Kretén Nebo Normalní?
zdareeeeeeeec!!!
Kretén Nebo Normalní?
Kretén Nebo Normalní?
asi čekáš že už to skončí,co?
Kretén Nebo Normalní?
Kretén Nebo Normalní?
no tak teda zdar.......................................................................................................................................................................................
Kretén Nebo Normalní?
no tak ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj