Hlasovací aplikace o spokojenosti s novým facebookem
ODS - ČSSD
Nejlepší hokejový klub v ČR
něco málo z Twilight
select who is the best...
Jeste jednou
Kdo vyhraje v Kanadě hokej?
...........
Taak, komu víc věříte, kdo má víc těch lepších vlastností, na koho je větší spolehnutí, kdo je hodně...
gdbdybybdbdfb
no tak co ? :D
Internetové volby - lze zvolit poue Paroubka, Topolánka nebo nikoho.
There are some "substyles" of metal, you can choose one of them!
Co je lepší?
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit?
Přidej vlastní názor
Předvolební facebookový výzkum určen pouze pro dospělé, to je od 18-ti let výše! Spoléháme na to, že...
Obsahem této aplikace je anketa, ve které se hlasuje kdo si myslíte že vyhraje letošní ?MS 2010 ve f...
Jaké mýdlo preferujete? Tekuté nebo pevné?
football
Plzeň je proslulá zejména svým pivem, nádražím a hokejem. Souhlasíš?
HLASUJTE!
všichni sou hrozný,ale najdou se i tací,Kteří nejsou tak příšerný,ale k věci tady máte 5 uchazečů o ...
Volby se blíží....Koho by jsi volil ?
Komu fandíš ve volbáchy do poslanecké sněmovny?
natipuj
vypadáš normál nebo normál2?
Tak co chceš osobu která tě nechce?!Zjisti jestli tě chce nebo ne
Bude "3.J proti PROFESORŮM" nejnavštěvovanější divadlo Divadlo Divadelního Festivalu 2010?
Hlasujte jaký tým získá na ZOH zlatou medaili.
Hlasujte za najlepsiu reklamu Kofoly roka 2009
Jednoduchá hra o to, kdo pozná více i-politiků podle fotky...
čekáš na svou lásku? Tu zjištíš jestly tě náká potká v tomto roce..
1233456789123456789123 4567899876543219876543 21
Choose one of 20 2010 Harley Davidson models
Hlasujtééé!! :)
Created by Atic
Twilight vs TVD
Dejte hlas
ted se ukáže Ravda
zvolte seriál který se vám líbí víc
___!______
Anketa o nejoblíbenější klub v Brně...
kouřit nebo nekouřit v baru ...
Jakou z těchto značek máte nejradši???
zvolte si sveho nejoblibenejsiho hrace sveta
Chcete mít školu
Jakou používáte florbalku?
Zprůměrovat lze vše. Jaká je ale skutečná velikost pánského přirození?
Fšemožné hlasování =) Možnosti jsou napsané obecně, ale snad poznáte kam váš oblíbený nápoj patří =...
fcghn
sdcxyečščěščwe
Zde můžete hlasovat pro vaše nejlepší hvězdy!!! :-)
Jake jsou věci
ANO/NE
Hlasovani o nejlepsi barvu gomovych medvidku harribo. Mam to do skoly, tak pls hlasujte
Jis fanoušek nebo si na něj jen hraješ?
Kdo je nej?
Zkoumá pohlaví uživatelů
lalala
Hlasujte... Pro nejlepší tým
Koho budeš volit ve volbách do sněmovny?
chcete chodit do Ne/Kuřáckého baru?
jsi nebo nejsi rastafarian?
Torres,Ronaldo,Messi?? nebo někdo jiný?
auta jen pro fanoušky tuningu
Veřejné mínění o životě v naší obci..
RWE se rozhodlo postavit v těsné blízkosti města Čelákovice paroplynovou elektrárnu, která bude novo...
Jezdíte na motocyklu? ne? a proč? ne tolik jak byste chtěli?
jaka to bude dobrudka
Zvolte hezčí dres.
Máš ráda psi nebo kočky?
czech republic- latvia
Zimní olympijské hry 2010
jakej sport
co se ti libi vic?
u parkánu 7. třída
Co máš radši za TV kanál ???
Hlasování o trávě a Lukášovi
Tak co ti víc chutná? :))
Nejlepší spisovatelka od A
fotbal
Tak řekni, kdo je lepší
antifa bo hákoš?
teticek
který???
3 roky jsou za námi a škola zase začala.
Zvolte nejlepšího hráče z našeho týmu.
Jste zastánci Chodúra a nebo jste to přáli víc Šmajdovi?
Zápas EL
Schválně, jestli Kuba splnil úkol nebo jsem ho (zase) předběhnul :-)