Jis fanoušek nebo si na něj jen hraješ?
Jeste jednou
Jake jsou věci
Hlasujtééé!! :)
teticek
Tak řekni, kdo je lepší
czech republic- latvia
1233456789123456789123 4567899876543219876543 21
Nejlepší hokejový klub v ČR
Veřejné mínění o životě v naší obci..
Jste zastánci Chodúra a nebo jste to přáli víc Šmajdovi?
kouřit nebo nekouřit v baru ...
Nejlepší spisovatelka od A
Twilight vs TVD
Jednoduchá hra o to, kdo pozná více i-politiků podle fotky...
select who is the best...
Choose one of 20 2010 Harley Davidson models
fotbal
HLASUJTE!
Přidej vlastní názor
vypadáš normál nebo normál2?
Anketa o nejoblíbenější klub v Brně...
Hlasujte jaký tým získá na ZOH zlatou medaili.
Torres,Ronaldo,Messi?? nebo někdo jiný?
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit?
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit?
3 roky jsou za námi a škola zase začala.
natipuj
Zkoumá pohlaví uživatelů
ted se ukáže Ravda
There are some "substyles" of metal, you can choose one of them!
něco málo z Twilight
Zvolte hezčí dres.
no tak co ? :D
Komu fandíš ve volbáchy do poslanecké sněmovny?
Tak co chceš osobu která tě nechce?!Zjisti jestli tě chce nebo ne
Jaké mýdlo preferujete? Tekuté nebo pevné?
Kdo vyhraje v Kanadě hokej?
zvolte seriál který se vám líbí víc
Máš ráda psi nebo kočky?
fcghn
Hlasování o trávě a Lukášovi
Taak, komu víc věříte, kdo má víc těch lepších vlastností, na koho je větší spolehnutí, kdo je hodně...
Zvolte nejlepšího hráče z našeho týmu.
Zimní olympijské hry 2010
Hlasovací aplikace o spokojenosti s novým facebookem
RWE se rozhodlo postavit v těsné blízkosti města Čelákovice paroplynovou elektrárnu, která bude novo...
jaka to bude dobrudka
chcete chodit do Ne/Kuřáckého baru?
Hlasovani o nejlepsi barvu gomovych medvidku harribo. Mam to do skoly, tak pls hlasujte
Hlasujte... Pro nejlepší tým
Plzeň je proslulá zejména svým pivem, nádražím a hokejem. Souhlasíš?
Hlasujte za najlepsiu reklamu Kofoly roka 2009
Jezdíte na motocyklu? ne? a proč? ne tolik jak byste chtěli?
Chcete mít školu
Jak vytovrit na FB
Koho budeš volit ve volbách do sněmovny?
zvolte si sveho nejoblibenejsiho hrace sveta
co se ti libi vic?
Internetové volby - lze zvolit poue Paroubka, Topolánka nebo nikoho.
všichni sou hrozný,ale najdou se i tací,Kteří nejsou tak příšerný,ale k věci tady máte 5 uchazečů o ...
___!______
jsi nebo nejsi rastafarian?
Předvolební facebookový výzkum určen pouze pro dospělé, to je od 18-ti let výše! Spoléháme na to, že...
Zde můžete hlasovat pro vaše nejlepší hvězdy!!! :-)
antifa bo hákoš?
Zprůměrovat lze vše. Jaká je ale skutečná velikost pánského přirození?
který???
Fšemožné hlasování =) Možnosti jsou napsané obecně, ale snad poznáte kam váš oblíbený nápoj patří =...
football
auta jen pro fanoušky tuningu
u parkánu 7. třída
Jakou používáte florbalku?
Co je lepší?
čekáš na svou lásku? Tu zjištíš jestly tě náká potká v tomto roce..
ANO/NE
Dejte hlas
Jakou z těchto značek máte nejradši???
Anketa
Obsahem této aplikace je anketa, ve které se hlasuje kdo si myslíte že vyhraje letošní ?MS 2010 ve f...
Kdo je nej?
Created by Atic
gdbdybybdbdfb
Tak co ti víc chutná? :))
Co máš radši za TV kanál ???
ODS - ČSSD
Volby se blíží....Koho by jsi volil ?
Bude "3.J proti PROFESORŮM" nejnavštěvovanější divadlo Divadlo Divadelního Festivalu 2010?
jakej sport
Plzeň je proslulá zejména svým pivem, nádražím a hokejem. Souhlasíš?
Kdo Vyhraje Play - off
hlasuj pro svou oblibenou hospudku.