jsi nebo nejsi rastafarian?
Jste zastánci Chodúra a nebo jste to přáli víc Šmajdovi?
Tak řekni, kdo je lepší
Nejlepší spisovatelka od A
jakej sport
Jakou používáte florbalku?
Jak vytovrit na FB
Koho budeš volit ve volbách do sněmovny?
čekáš na svou lásku? Tu zjištíš jestly tě náká potká v tomto roce..
Anketa o nejoblíbenější klub v Brně...
Jednoduchá hra o to, kdo pozná více i-politiků podle fotky...
ANO/NE
zvolte seriál který se vám líbí víc
Tak co ti víc chutná? :))
Internetové volby - lze zvolit poue Paroubka, Topolánka nebo nikoho.
Nejlepší hokejový klub v ČR
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit?
natipuj
czech republic- latvia
Veřejné mínění o životě v naší obci..
kouřit nebo nekouřit v baru ...
gdbdybybdbdfb
ted se ukáže Ravda
Jis fanoušek nebo si na něj jen hraješ?
Tak co chceš osobu která tě nechce?!Zjisti jestli tě chce nebo ne
Jaké mýdlo preferujete? Tekuté nebo pevné?
něco málo z Twilight
Hlasujte jaký tým získá na ZOH zlatou medaili.
co se ti libi vic?
Komu fandíš ve volbáchy do poslanecké sněmovny?
všichni sou hrozný,ale najdou se i tací,Kteří nejsou tak příšerný,ale k věci tady máte 5 uchazečů o ...
zvolte si sveho nejoblibenejsiho hrace sveta
vypadáš normál nebo normál2?
Zde můžete hlasovat pro vaše nejlepší hvězdy!!! :-)
Co máš radši za TV kanál ???
Zvolte hezčí dres.
Choose one of 20 2010 Harley Davidson models
Hlasujte... Pro nejlepší tým
Máš ráda psi nebo kočky?
Zkoumá pohlaví uživatelů
Chcete mít školu
football
Twilight vs TVD
___!______
...........
Created by Atic
Plzeň je proslulá zejména svým pivem, nádražím a hokejem. Souhlasíš?
Jake jsou věci
lalala
Zimní olympijské hry 2010
Hlasovani o nejlepsi barvu gomovych medvidku harribo. Mam to do skoly, tak pls hlasujte
ODS - ČSSD
Torres,Ronaldo,Messi?? nebo někdo jiný?
Jakou z těchto značek máte nejradši???
Jezdíte na motocyklu? ne? a proč? ne tolik jak byste chtěli?
Zprůměrovat lze vše. Jaká je ale skutečná velikost pánského přirození?
Kdo vyhraje v Kanadě hokej?
fotbal
There are some "substyles" of metal, you can choose one of them!
fcghn
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit?
chcete chodit do Ne/Kuřáckého baru?
auta jen pro fanoušky tuningu
Jeste jednou
Obsahem této aplikace je anketa, ve které se hlasuje kdo si myslíte že vyhraje letošní ?MS 2010 ve f...
Hlasujte za najlepsiu reklamu Kofoly roka 2009
no tak co ? :D
Hlasovací aplikace o spokojenosti s novým facebookem
který???
Hlasujtééé!! :)
1233456789123456789123 4567899876543219876543 21
Zvolte nejlepšího hráče z našeho týmu.
Dejte hlas
Anketa
teticek
Předvolební facebookový výzkum určen pouze pro dospělé, to je od 18-ti let výše! Spoléháme na to, že...
Bude "3.J proti PROFESORŮM" nejnavštěvovanější divadlo Divadlo Divadelního Festivalu 2010?
u parkánu 7. třída
3 roky jsou za námi a škola zase začala.
antifa bo hákoš?
select who is the best...
HLASUJTE!
Přidej vlastní názor
Hlasování o trávě a Lukášovi
Volby se blíží....Koho by jsi volil ?
Co je lepší?
Taak, komu víc věříte, kdo má víc těch lepších vlastností, na koho je větší spolehnutí, kdo je hodně...
jaka to bude dobrudka
RWE se rozhodlo postavit v těsné blízkosti města Čelákovice paroplynovou elektrárnu, která bude novo...
Kdo je nej?
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit? Preferuji společnost s bagatelním základním jmě...
Chci ji o tom presvědčit ! :D
Schválně, jestli Kuba splnil úkol nebo jsem ho (zase) předběhnul :-)