Anketa o nejoblíbenější klub v Brně...
který???
Tak co ti víc chutná? :))
Jakou používáte florbalku?
Zkoumá pohlaví uživatelů
teticek
zvolte seriál který se vám líbí víc
Hlasujte za najlepsiu reklamu Kofoly roka 2009
natipuj
HLASUJTE!
Anketa
Internetové volby - lze zvolit poue Paroubka, Topolánka nebo nikoho.
co se ti libi vic?
lalala
Zprůměrovat lze vše. Jaká je ale skutečná velikost pánského přirození?
___!______
Hlasování o trávě a Lukášovi
Volby se blíží....Koho by jsi volil ?
Zde můžete hlasovat pro vaše nejlepší hvězdy!!! :-)
Veřejné mínění o životě v naší obci..
Obsahem této aplikace je anketa, ve které se hlasuje kdo si myslíte že vyhraje letošní ?MS 2010 ve f...
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit?
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit?
Bude "3.J proti PROFESORŮM" nejnavštěvovanější divadlo Divadlo Divadelního Festivalu 2010?
všichni sou hrozný,ale najdou se i tací,Kteří nejsou tak příšerný,ale k věci tady máte 5 uchazečů o ...
Hlasujtééé!! :)
fotbal
Taak, komu víc věříte, kdo má víc těch lepších vlastností, na koho je větší spolehnutí, kdo je hodně...
zvolte si sveho nejoblibenejsiho hrace sveta
Jak vytovrit na FB
Nejlepší spisovatelka od A
Jednoduchá hra o to, kdo pozná více i-politiků podle fotky...
Přidej vlastní názor
Jis fanoušek nebo si na něj jen hraješ?
ANO/NE
antifa bo hákoš?
RWE se rozhodlo postavit v těsné blízkosti města Čelákovice paroplynovou elektrárnu, která bude novo...
Jste zastánci Chodúra a nebo jste to přáli víc Šmajdovi?
Jezdíte na motocyklu? ne? a proč? ne tolik jak byste chtěli?
Fšemožné hlasování =) Možnosti jsou napsané obecně, ale snad poznáte kam váš oblíbený nápoj patří =...
Dejte hlas
Komu fandíš ve volbáchy do poslanecké sněmovny?
ted se ukáže Ravda
Zvolte hezčí dres.
Hlasujte... Pro nejlepší tým
no tak co ? :D
Jakou z těchto značek máte nejradši???
Hlasovani o nejlepsi barvu gomovych medvidku harribo. Mam to do skoly, tak pls hlasujte
jakej sport
u parkánu 7. třída
Jeste jednou
Created by Atic
Choose one of 20 2010 Harley Davidson models
3 roky jsou za námi a škola zase začala.
chcete chodit do Ne/Kuřáckého baru?
Zvolte nejlepšího hráče z našeho týmu.
Co je lepší?
sdcxyečščěščwe
Tak řekni, kdo je lepší
Zimní olympijské hry 2010
ODS - ČSSD
Plzeň je proslulá zejména svým pivem, nádražím a hokejem. Souhlasíš?
Torres,Ronaldo,Messi?? nebo někdo jiný?
select who is the best...
football
čekáš na svou lásku? Tu zjištíš jestly tě náká potká v tomto roce..
...........
jsi nebo nejsi rastafarian?
Hlasovací aplikace o spokojenosti s novým facebookem
There are some "substyles" of metal, you can choose one of them!
Jake jsou věci
Máš ráda psi nebo kočky?
Twilight vs TVD
fcghn
Jaké mýdlo preferujete? Tekuté nebo pevné?
Kdo vyhraje v Kanadě hokej?
jaka to bude dobrudka
kouřit nebo nekouřit v baru ...
Co máš radši za TV kanál ???
vypadáš normál nebo normál2?
Chcete mít školu
auta jen pro fanoušky tuningu
Tak co chceš osobu která tě nechce?!Zjisti jestli tě chce nebo ne
czech republic- latvia
Kdo je nej?
Koho budeš volit ve volbách do sněmovny?
1233456789123456789123 4567899876543219876543 21
něco málo z Twilight
Předvolební facebookový výzkum určen pouze pro dospělé, to je od 18-ti let výše! Spoléháme na to, že...
Jakej tým vyhraje? :D
Anketa Ano/Ne :D
kouřit nebo nekouřit v baru ...