ted se ukáže Ravda
Zvolte nejlepšího hráče z našeho týmu.
Tak co ti víc chutná? :))
Hlasujte za najlepsiu reklamu Kofoly roka 2009
no tak co ? :D
ANO/NE
3 roky jsou za námi a škola zase začala.
Hlasovací aplikace o spokojenosti s novým facebookem
sdcxyečščěščwe
Twilight vs TVD
Tak co chceš osobu která tě nechce?!Zjisti jestli tě chce nebo ne
čekáš na svou lásku? Tu zjištíš jestly tě náká potká v tomto roce..
fcghn
Zimní olympijské hry 2010
Zprůměrovat lze vše. Jaká je ale skutečná velikost pánského přirození?
Dejte hlas
czech republic- latvia
něco málo z Twilight
Created by Atic
football
RWE se rozhodlo postavit v těsné blízkosti města Čelákovice paroplynovou elektrárnu, která bude novo...
Jak vytovrit na FB
Předvolební facebookový výzkum určen pouze pro dospělé, to je od 18-ti let výše! Spoléháme na to, že...
Zde můžete hlasovat pro vaše nejlepší hvězdy!!! :-)
Fšemožné hlasování =) Možnosti jsou napsané obecně, ale snad poznáte kam váš oblíbený nápoj patří =...
chcete chodit do Ne/Kuřáckého baru?
fotbal
auta jen pro fanoušky tuningu
Co máš radši za TV kanál ???
Nejlepší spisovatelka od A
Choose one of 20 2010 Harley Davidson models
Plzeň je proslulá zejména svým pivem, nádražím a hokejem. Souhlasíš?
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit?
...........
Torres,Ronaldo,Messi?? nebo někdo jiný?
Komu fandíš ve volbáchy do poslanecké sněmovny?
Jaké mýdlo preferujete? Tekuté nebo pevné?
Jake jsou věci
kouřit nebo nekouřit v baru ...
jakej sport
Jakou používáte florbalku?
Veřejné mínění o životě v naší obci..
Zkoumá pohlaví uživatelů
Hlasování o trávě a Lukášovi
Co je lepší?
Obsahem této aplikace je anketa, ve které se hlasuje kdo si myslíte že vyhraje letošní ?MS 2010 ve f...
Jeste jednou
Hlasujte jaký tým získá na ZOH zlatou medaili.
antifa bo hákoš?
Jezdíte na motocyklu? ne? a proč? ne tolik jak byste chtěli?
Kdo je nej?
lalala
Hlasujtééé!! :)
Hlasujte... Pro nejlepší tým
Jis fanoušek nebo si na něj jen hraješ?
ODS - ČSSD
Bude "3.J proti PROFESORŮM" nejnavštěvovanější divadlo Divadlo Divadelního Festivalu 2010?
u parkánu 7. třída
vypadáš normál nebo normál2?
HLASUJTE!
select who is the best...
Volby se blíží....Koho by jsi volil ?
Anketa o nejoblíbenější klub v Brně...
Přidej vlastní názor
všichni sou hrozný,ale najdou se i tací,Kteří nejsou tak příšerný,ale k věci tady máte 5 uchazečů o ...
___!______
gdbdybybdbdfb
který???
Jakou z těchto značek máte nejradši???
Taak, komu víc věříte, kdo má víc těch lepších vlastností, na koho je větší spolehnutí, kdo je hodně...
Jste zastánci Chodúra a nebo jste to přáli víc Šmajdovi?
Jednoduchá hra o to, kdo pozná více i-politiků podle fotky...
jsi nebo nejsi rastafarian?
Tak řekni, kdo je lepší
Zvolte hezčí dres.
There are some "substyles" of metal, you can choose one of them!
Internetové volby - lze zvolit poue Paroubka, Topolánka nebo nikoho.
co se ti libi vic?
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit?
Hlasovani o nejlepsi barvu gomovych medvidku harribo. Mam to do skoly, tak pls hlasujte
natipuj
1233456789123456789123 4567899876543219876543 21
Kdo vyhraje v Kanadě hokej?
zvolte si sveho nejoblibenejsiho hrace sveta
Koho budeš volit ve volbách do sněmovny?
zvolte seriál který se vám líbí víc
jaka to bude dobrudka
Anketa
teticek
Mno ták.. Už hlasuj ! =D
Hlasuj pro svou nejoblíbenější tetu!
Prosím hlasujte. Průzkum informovanosti veřejnosti.